reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Cześć dziewczyny. Mogę dołączyć? Termin mam na 22 kwietnia. Dopiero teraz do mnie dociera ze w ciąży jestem i mam nadzieje ze wszystko do końca będzie dobrze. Miałam dwa poronienia pod rząd w maju tego roku. Trzy tygodnie temu na wizycie wykryto u mnie małego krwiaczka (1,2cm) i odklejające się łożysko. Tak przynajmniej gin wpisała w książeczkę.
Mam dwóch synów 6 lat i 16 mieisecy także to będzie nasz trzeci bobas.
Dziwne bardzo bo mi lekarka na krwiaka nie zaleciła leżenia ani odpoczywania. Synek jeszcze ciężko ma z chodzeniem wiec często muszę go nosić.
Nudności i bóle głowy nadal nie ustępują a teraz mam 12 tc.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Witaj.
Ja mam podobny termin i tez 3 bobas. [emoji3]
Krwiaka miałam w 2 ciazy Ale sama sie wchłonąl. Też nie miałam nakazu leżenia.
Widzę że nie tylko mnie męczą mdłości po 3 miesiącu... ehhhh


Sent from my SM-A510F using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Ja właśnie w drodze do instytutu genetyki na konsultację. Dostałam skierowanie od mojej gin, która wprawdzie nie widzi potrzeby robienia dodatkowych badań ale w ramach "uspokojenia" mnie tam skierowała. Jadę tak jakoś bez przekonania. Tylko wiek mnie predystynuje do dalszych działań w zakresie szczegółowej diagnostyki prenatalnej.
Boję się że zderze się z agitacją na rzecz amniopunkcji, a tej wolałabym uniknąć.
Dobra, nie będę gdybac, odezwę się po wizycie.

Dodatkowo weekend miałam chyba zbyt intensywny. Postanowiłam nieco się przemeblowac i teraz bolą mnie wszystkie mięśnie i plecy. Brzuch całe szczęście nie :)

Jakby jeszcze było mało w pracy kocioł się szykuje a ja, czego ogromnie nie lubię, muszę pójść na zwolnienie bo mi się córa rozchorowała. I tym razem padło na mnie, jeśli chodzi o opiekę :(
Już bym poszła na permanentne L4, bo powoli mam już dość takiej gonitwy. Zdaje sobie sprawę że nie poświęcam dziecku tyle czasu na ile zasługuje. :(
Oby do grudnia...

Ach i przepraszam Was za braki w kalendarium. Postaram się to nadrobić najszybciej jak to jest możliwe...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom


Będzie dobrze...odpocznij o ile sie da ...a od kiedy planujesz zwolnienie?? Zdrówka dla dzieciaczka....
 
Czy coś już wiadomo odnośnie zamknięcia forum? Piszę tak poprawnie politycznie, że już dłużej nie wytrzymam. Muszę się zacząć wyżalac... Za dużo się wszystkiego nagromadziło...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom


Poniedziałek kurde dzien doła... ja od rana ryk... cos mnie w d... ugryzlo.... taki katar ze nie przespana cala noc, a jeszcze telefon przy nosie bo znow mi na spojowki siadlo.... ale jak chcesz to moge komus dokopac....:)
 
U mnie też z nastrojem nie najlepiej. Wszystko mnie przygnębia, nawet mój P wczoraj doprowadził mnie do płaczu, kurcze tak naprawdę nie klocilismy się od maja. A wczoraj miałam ochotę się spakować i uciekać gdzie pieprz rośnie. Jeszcze znowu z tyłu głowy siedzi mi to przeklęte prawo jazdy. Ahh.. wszyscy na mnie jakas presję wywierają, zgupieje chyba. Niech to minie bo nie lubię siebie w takim stanie.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Będzie dobrze...odpocznij o ile sie da ...a od kiedy planujesz zwolnienie?? Zdrówka dla dzieciaczka....
Do końca listopada będę chciała pracować. Pierwotnie myślałam z początkiem roku pójść na L4 ale jak się uda przed świętami to będę zadowolona. Niech sobie radzą beze mnie :(

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój P niespodziewanie znowu w delegacje pojechał, taka jestem zła.

oj :( tak z zaskoczenia to przykro, pewnie plany mieliście :( zdrowia dla córy
chcesz robić kurs na prawo jazdy? czy już zaczęłaś?

moja koleżanka od 18 tc leży w łóżku już do końca ciąży bo ma ubytek w bliznie po CC. W naszym szpitalu chcieli zrobić jej od razu aborcję a w innym szpitalu powiedzieli że spokojnie do 32 tc powinna wytrzymać

o rany, to musieli ją źle pozszywać...
sił dla ciebie!

Ja właśnie w drodze do instytutu genetyki na konsultację. Dostałam

powodzenia, daj znac po

Dominika miala otwierac wiec jak masz chwilke to daj znac co i jak
emoji11.png

Someone już zaczęła się tym wcześniej zajmować, pisała do admin. Chociaż grupę można z miejsca założyć.


idę się brać za pranie, bo moi chłopcy wczoraj z gór wrócili I wszystkow błocie
 
Witam was dziewczyny przy poniedziałku.
Niestety mnie też dopada jakiś dziwny nastrój. [emoji20]
Do pracy coraz gorzej mi sie chodzi. Ale z początkiem listopada idę na zwolnienie. Już się nie mogę doczekać.. Moja szefowa to by najchętniej chciała żebym miała wolne tylko na.porod i spowrotem do pracy, Ale niestety praca siedzącą coraz bardziej mi się udziela na kręgosłup. Do momentu ciąży nawet nie wiedziałam co to znaczy ból pleców. No ale cóż...

Miłego dnia dziewczyny. [emoji4]

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry