reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Tez mam ten adapter do pasów, świetna sprawa :) dolny pas jest potem zapięta jak jak byś zakładała szelki do wspinania się i ja dolny pas mam na udach :)
 
Kurcze jaka wam zazdroszczę tego kupowania - ja przez swojego krwiaka byłam uwięziona, ale już zielone światełko dostałam więc jak tylko ogarnę się po malowaniu mieszkania to też będę szaleć :)
Życzę wam udanej niedzieli.

oj, ja to długo nic nie kupię pewnie ;) jakoś nie pociąga mnie to szaleństwo :-D
powodzenia dziś!!!

U nas dziś dzień wyjazdowy - jedziemy na roczek małego Franka
emoji4.png
najpierw na mszę do kościoła, a potem troszkę poświętować
emoji4.png
. W ogóle rozpoczął się wspaniały tydzień - mój Mąż ma wolne do soboty, więc planuje jakiś wypad na zakupy i błogie relaksy, niech On trochę nacieszy się naszą Córeczką
emoji6.png

to Franek w wieku Twojej córeczki :) udanej imprezki!
gratulacje dla córeczki za pierwsze kroczki! mój Franuś jeszcze nie zaczął chodzić, a jest chyba miesiąc starszy od Twojej córeczki :yes: ale myślę, że niedługo zacznie, dobrze sobie radzi, jest bardzo sprawny.
 
oj, ja to długo nic nie kupię pewnie ;) jakoś nie pociąga mnie to szaleństwo :-D
powodzenia dziś!!!



to Franek w wieku Twojej córeczki :) udanej imprezki!
gratulacje dla córeczki za pierwsze kroczki! mój Franuś jeszcze nie zaczął chodzić, a jest chyba miesiąc starszy od Twojej córeczki :yes: ale myślę, że niedługo zacznie, dobrze sobie radzi, jest bardzo sprawny.
Na pewno wyruszy lada dzień [emoji6] a jak już raz pójdzie to z dnia na dzień opanuję te sztukę ;)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny! ja już od kilku godzin nie mogę spać. Mam do Was pytanie czy rejestrowałyście się na jakiś programach dla kobiet w ciąży? Ja się zarejestrowałam w BebiKlub i dostałam termoforek, który mi się bardzo podoba (i już z niego czasami korzystam, a przy maluszku będzie często w użyciu). A z BebiProgram dostałam jak to mój M określił ściereczkę sensoryczną [emoji5].
Ja mam do odbioru na poczcie ten termoforek,bo niby do skrzynki się nie zmieścił [emoji52].

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam niedzielne. Piję sobie właśnie kawkę, w ciszy bo wszyscy jeszcze śpią :). Ja przez swoje dziwne sny już dawno nie śpię, ale za to pierwsza wieczorem padam.
Wstawiam zaraz rosół bo dziś poświęcenie różańca, potem zebranie, i różaniec, nie wiem jak ja wytrzymam bo w kościele mi się wciąż słabo robi a mojego niestety nie ma bo w delegacji.
Kurcze jaka wam zazdroszczę tego kupowania - ja przez swojego krwiaka byłam uwięziona, ale już zielone światełko dostałam więc jak tylko ogarnę się po malowaniu mieszkania to też będę szaleć :)
Życzę wam udanej niedzieli.
Ja od początku kupuję [emoji4].Strasznie mnie denerwuje jak mi ktoś mówi ,ze za wcześnie,bo ja nie wierzę w zabobony, a takie gadanie to tylko odbieranie radości.Tak na prawdę nigdy się nie przewidzi jak będzie,a też nie wiadomo czy w styczniu i lutym będę na siłach ,żeby biegać po sklepach.My planujemy malowanie na luty ,żeby już pod bobasa przygotować mieszkanie [emoji4].

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
kati05 ja jak trafiłam do szpitala to krwawilam z dwóch i nie podali mi wielkości, a ten trzeci się resorbuje i trzy tygodnie temu miał już tylko 0,5 cm. więc mam nadzieję, że w środę dziada już nie będzie.
 
reklama
Do góry