reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Ja na teściów i rodziców też nie mogę narzekać.. z wszystkimi mamy dobry kontakt ( moja mama czasem tylko mnie lekko z rownowagi wytraci) ogolnie nigdy się nie wtracali za bardzo, ale może dlatego że my od samego początku ż m ( bo już na studiach) razem zamieszkalismy i teraz ta odległość, ...teraz na szczęście zupełnie sami tu nie jesteśmy bo mamy siostrę męża na miejscu i też się wspieramy, ona nam podrzuca często dziecko...takze jakby co jest na kogo liczyć.. .wiem że jakbym miała teściów albo rodziców w pobliżu też zawsze mogłabym na nich liczyć

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Alunia87 no i tak powinno być jak my sobie to zaplanujemy, ja muszę rodziców i teściów wcześniej uprzedzić i to rozplanowac żeby nie wszyscy naraz przyjechali , bo my w DE i nie chce też mieć nagle 8 osób w domu, bo rodzeństwo męża też będzie chciało przyjechać.. .także jakiś grafik muszę zrobić hehe

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
No jak zjadą wszyscy to będziesz wykończona.Chyba ,ze Ci obiad zrobią i pomogą coś po sprzątać w mieszkaniu.Ja muszę mieć dwa tygodnie spokoju ,żeby jakoś oswoić się z małą istotka.Rodzeństwo męża na wyspach mieszka więc raczej od razu nie przyleca.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny zslamka...
tsh wyszlo <0.1 [emoji21]
T4 15.9
T3 3.85 (1.3-3.1 norma)

Nie wiem czy mam z tym cos robic?

Spadl mi progesteron bo mialam 76.1 a teraz 63.3nmol/L
Wiec moze nie odstawiam tego progesteronu tylko 2x dziennie bede brac? Co myslicie?
1507382472-aaaaaa.jpeg
Ja mam coś takiego i takie normy.Myślę ,ze warto twój wynik skonsultować z endokrynologiem i zrobić usg tarczycy.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maz mi wczoraj o 23 przywiozl noj detektor ktory przyszedl jak nie bylo mnie w domu. Chcialabym spróbować ale boje sie ze nie znajde serducha


Mi się za pierwszym razem nie udało, ale nie panikowalam :) Spróbowałam następnego dnia i jeździłam po brzuchu dobre 20 minut. Uslyszalam :) Wieczorem chciałam pokazać mężowi, znowu nic.
Teraz juz wiem gdzie dokładnie siedzi, wiec znalezienie zajmuje mi od 10s do max minuty. Slychac tez jak sie wierci i rozpycha.
U mnie jest po prawej stronie, bardzo nisko :)
 
Hej dziewczyny. Dawno mnie nie było i widzę że mnóstwo postów się pojawiło. Ostatnio słabo się czuję, brzuch boli często, zaczęłam 15tc, wizytę u gina mam dopiero 30 października. Myślicie że mogę się niepokoić? To pierwsza ciąża, nie wiem jaki ból jest normalny a jaki powinien mnie zaniepokoić. Nie mam plamien ani nic podobnego. Trochę się boję...a nie chcę jechać do szpitala (moj lekarz prowadzący jest ordynatorem) bo nie chcę się wygłupić że biegam jak kot z pęcherzem...
 
Mi się za pierwszym razem nie udało, ale nie panikowalam :) Spróbowałam następnego dnia i jeździłam po brzuchu dobre 20 minut. Uslyszalam :) Wieczorem chciałam pokazać mężowi, znowu nic.
Teraz juz wiem gdzie dokładnie siedzi, wiec znalezienie zajmuje mi od 10s do max minuty. Slychac tez jak sie wierci i rozpycha.
U mnie jest po prawej stronie, bardzo nisko :)
Wieczorem jak sie poloze to zobacze.

 
Przed wyjazdem do szkoły rodzenia, dostalam list, ze mamy niskie ryzyko zachorowan genetycznych( po 9 dniach od pobrania krwi) .Przez to od kilku nocy słabo śpię, a dziś mialam taki koszmar, ze m mnie obudził w środku nocy bo krzyczała przez sen:(.
Jesli chodzi o zajecia, to świetna sprawa, polecam jesli macie mozliwosci pójść. Położna która je prowadzila była bardzo pomocna i odpowiedziala na wszystkie watpliwosci. Na koniec puściła nam filmik porodu w wodzie- wzruszylam sie gdy zobaczyłam dzidzie i oprowadzila nas po sali, gdzie taki poród sie odbywa. Serio dzisiejsze zajęcie trochę uspokoiły mnie do myśli o porodzie i jak sie da to bede chciala rodzic w wodzie:).
Jesli macie jakieś dziewczyny pytania, to chętnie na nie odpowiem, teraz idę sie zdzemnac bo po tak ciężkiej nocy marze o podusi :)
 
Mnie to w temacie porodu w wodzie w sumie najbardziej interesuje czy cała ciaza musi przbiegac ksiazkowo czy tylko np jej ostatni etap?

Napisz tak ogólnie kilka informacji, przydadzą się pewnie którejś z nas :)
 
reklama
Hej dziewczyny. Dawno mnie nie było i widzę że mnóstwo postów się pojawiło. Ostatnio słabo się czuję, brzuch boli często, zaczęłam 15tc, wizytę u gina mam dopiero 30 października. Myślicie że mogę się niepokoić? To pierwsza ciąża, nie wiem jaki ból jest normalny a jaki powinien mnie zaniepokoić. Nie mam plamien ani nic podobnego. Trochę się boję...a nie chcę jechać do szpitala (moj lekarz prowadzący jest ordynatorem) bo nie chcę się wygłupić że biegam jak kot z pęcherzem...
Jeżeli nie ma plamien lub krwawien to powinno być ok. (Oczywiście absolutnie nie mam dyplomu z ginekologii[emoji6] [emoji23] ) Ale zawsze jak Cię to niepokoi to lepiej skonsultować z lekarzem. Być może przepisze magnez albo nospe i będziesz się lepiej czuła[emoji5]
Przed wyjazdem do szkoły rodzenia, dostalam list, ze mamy niskie ryzyko zachorowan genetycznych( po 9 dniach od pobrania krwi) .Przez to od kilku nocy słabo śpię, a dziś mialam taki koszmar, ze m mnie obudził w środku nocy bo krzyczała przez sen:(.
Jesli chodzi o zajecia, to świetna sprawa, polecam jesli macie mozliwosci pójść. Położna która je prowadzila była bardzo pomocna i odpowiedziala na wszystkie watpliwosci. Na koniec puściła nam filmik porodu w wodzie- wzruszylam sie gdy zobaczyłam dzidzie i oprowadzila nas po sali, gdzie taki poród sie odbywa. Serio dzisiejsze zajęcie trochę uspokoiły mnie do myśli o porodzie i jak sie da to bede chciala rodzic w wodzie:).
Jesli macie jakieś dziewczyny pytania, to chętnie na nie odpowiem, teraz idę sie zdzemnac bo po tak ciężkiej nocy marze o podusi :)
Gratuluję wyniku[emoji5] ja też sobie w necie pooglądam porodu w wodzie, ja myślę że całkowicie rodzić w wodzie nie dadzą ale może do 9cm rozwarcie będę mogła poleżeć w cieplej wodzie - ponoć to rozluźnia i łagodzi skorcze[emoji5]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry