reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Hehe ja też kupiłam wczoraj 3 body ż długim rękawem i rozpinane ż przodu...rzadko pije takie gazowane napoje ale teraz jak mnie mdli to dwa łyki i ratuje na jakąś chwile:) i też uwielbiam wode[emoji6]

Dagi89 kochana nie miałam ciebie na myśli, mam nadzieję że nikogo nie urazilam, bo nie można generaliziwac tylko dałam akurat taki przykład...my też nie mamy problemu z językiem i też się tutaj dobrze czuje...ale są takie momenty gdzie zwyczajnie tesknie[emoji5]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Foch o podłogę :D [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] nie no żartuje spokojnie :) żadna z Was nie napisała ze chodzi konkretnie o mnie :)
 
reklama
U mnie NT 1.5
Dziś przyszły wyniki , że niskie ryzyko.

Norma jest chyba do 2.5-3 cm

Annawr ojej podziwiam za post [emoji33]

Mieszkanie które wynajmujemy sprzedają , więc dostaliśmy wypowiedzenie , szukamy w tym samym mieście.

Pewnie hormony i te moje stany lękowe dają po dupie ... Pogoda do dupy , i już bym z chęcią poprostu do Polski wróciła , a tu się kuźwa nie da jeszcze ...

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom

A ile musiał aż czekać na list???
 
Ja tez tęsknię, pewnie ale nie czuje się tutaj obco. U nas na wsi tez jest przedszkole i szkoła (200m) od domu. Jak na taką małą miejscowość to są swietnie zorganizowani i to podziwiam.

Ja tu na miejscu robie magisterke. Polecam jak masz okazję iść na miejscowy uniwerek.
Ja konczylam magistra bedac juz tutaj i tez mialam niezle przeboje bo moja promotorka nie za bardzo obslugiwala komputer (uniwersytet ekonomiczny!) I z irlandii jej prace wysylalam do polski poczta i ona mi odsylala z poprawkami i tak kilka razy... na szczescie obronilam mgr i mam spokoj bo nie chcialoby mi sie teraz wracac do szkoky..

U mnie jest tak : rano wstaje o 6.15 i na dzień dobry mówi ze wracamy bo mu się do pracy nie chce wracać a wieczorem on już zostaje :D [emoji23]

Dziewczyny u mnie nie jest to bariera językowa ale ja nien umiem się tu odnaleźć
ja tez nie mam bariery jezykowej i umiem sie tu odnalezc ale tesknie za pl...

Paulina austria napisz o tym pasie i daj linka prosze bo moj m sie upieral.kiedys ze mi taki zamowi wiec wole zobaczyc jak to wyglada[emoji4]

Detektor angelsounds wczoraj przyszedl i dziala[emoji6]

Dobra spadam na chwile bo musze sie ogarnac bo na te targi jedziemy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Rzeczywiście zrobiło się emigracyjnie ;)

Ja mieszkam niedaleko rodziców I siositry I jednak jest to dobre rozwiązanie moim zdaniem... na pewno jest dużo łatwiej z dziećmi...
oczywiście były momenty, gdzie nie mogłam liczyć na niczyją pomoc pomimo bliskiego mieszkania, bo inni mieli swoje ważniejsze rzeczy I wtedy radziliśmy sobie zupełnie sami, ale niezbędna jednak była pomoc opiekunki, która przynajmniej mogła przyjść rano I odprowadzić dzeici do przedszkola, bo ja byłam w delegacji 3-4 dni, a m pracował co drugi dzień na 6 rano I wyjścia nie ma. opiekinka była u nas 2,5 roku I też mi troche zepsuła drugiego synka :wink: więc tak czy inaczej są plusy I minusy...
no, chyba ze ktoś może sobie pozwolić na to, że mama wychowuje dzieci, a tata tylko pracuje
Też się troche docieraliśmy jeśli chodzi o wychowanie dzieci, ale mimo wszystko bardzo doceniam bliskie mieszkanie. Ja mam dość mocny charakter I jak postanowię tak ma być, na szczęście moja mama po pewnym czasie zaczęła doceniać moje metody... na początku się troche obrażała, ale przestała. też się przecież czasem ścieramy, ale się słucha :wink::-D


kredka - też masz super avatarek :)

dziewczyny, wstawcie jakieś awatarki, bo wtedy latwiej się zapamiętuje nicki!
 
Witajcie dziewczyny,
Tez wlacze się do dyskusji o powrocie.
W UK jestem juz 10 lat i nie mam problemow z językiem, szkole tu zrobiłam i nawet w pracy jest ok... Ale od jakiegoś czasu mam dojść bycia " nie u siebie" ... Ciezko to wytłumaczyć ale czuje sie obco... My mamy plan powrotu ale dopiero za 3 lata, wiec jeszcze duzoo czasu i juz sie boje... Najpierw sie chcemy wybudowac, bo nie ma mozliwosci by któres z rodzicow nas przygarnelo.. Nawet tymczasowo. Wiec ten czas musimy przebolec.
Lecę szykowac sie do szkoly rodzenia- tematyka poród w wodzie:). Zdam pozniej relacje zainteresowanym.
Udanego popołudnia dziewczyny :)
 
Paulina austria napisz o tym pasie i daj linka prosze bo moj m sie upieral.kiedys ze mi taki zamowi wiec wole zobaczyc jak to wyglada[emoji4]

Detektor angelsounds wczoraj przyszedl i dziala[emoji6]

Dobra spadam na chwile bo musze sie ogarnac bo na te targi jedziemy

Podaje link akurat do smyka bo tam znalazłam praktycznie taki sam jaki ja kupiłam

Link do: BeSafe, Adapter do pasów bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży

Ja znalazłam swój na shpock (taka aplikacja trochę jak olx - dziewczyny z UK czy DE pewnie będą znały, nie wiem czy w Polsce jest popularna) i kupiłam za 20€ z wysyłka czyli w sumie 50% taniej.
Jak się zapatrujecie na kupowanie używanych rzeczy? Ja Wam powiem, że wozek, łóżeczko materac kupuje nowe, ale będę też szukać w okolicy niektórych używanych rzeczy Czasami trafiaja się perełki dosłownie za grosze.
 
LMax Ty już zaczęłaś szkole rodzenia? Ja się wybieram w przyszłym tygodniu dopiero zapisać ...mam nadzieję że będą jeszcze miejsca

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

A co do rzeczy nowych i używanych to też chcę kupić parę nowych , i też m.in.wozek , wanienke czy łóżeczko, materac też a inne jak trafia się w bardzo dobrym stanie mogą być używane, np. Jakiś regał na zabawki itd

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny może wstyd się przyznać ale ja nawet pojęcia nie miałam że taki adapter do pasów istnieje...dobrze że mam was to się zawsze doucze

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny może wstyd się przyznać ale ja nawet pojęcia nie miałam że taki adapter do pasów istnieje...dobrze że mam was to się zawsze doucze

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Zobacz na shpock. Jak ja szukałam to tez mi się wyświetlało dużo ofert z Niemiec w granicach właśnie 15-20€
Na Amazonie kosztuje około 40-45€
 
Do góry