reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
My jak wrócimy do Polski to tez daleko od jednych i od drugich, myślę że 2 razy do roku jak się zobaczymy wystarczy :D
A widzisz to raj , moja teściowa mieszka w innej dzielnicy także widujemy się za często... :) moi rodzice w IE,Teść w Turku tylko ta ma mały dystans...I jeszcze biadoli że nie dzwonię... ludzie...
 
@kredka82 akurat tesciowa mam spoko. Jak poprosze a ona ma wolne to malego zabiera to siebie na noc badz dwie zebym mogla odpoczac.. Czasem wpada to sie tez nim zajmuje. Gdzies trzeba jechac to tez potrafi przyjechac chociaz ma chyba 30km w jedna strone do nas.. :)
Ja sie juz tez z ta babcia ścielam raz bo mowila ze to kobieta sama powinna sprzatac w domu.. Poryczala sie i poszla

 
A widzisz to raj , moja teściowa mieszka w innej dzielnicy także widujemy się za często... :) moi rodzice w IE,Teść w Turku tylko ta ma mały dystans...I jeszcze biadoli że nie dzwonię... ludzie...
To współczuję [emoji14] bo zdecydowanie za blisko mieszka :D ja ogólnie teściów (przyszłych) nie mam złych ale widzę ze im mniej się widzi tym kontakt jest lepszy :) mniej wiedzą co się u nas dzieje tym lepiej śpią i się nie mieszają bo wiadomo że za synem staną a potem on jest między młotem a kowadlem...
 
Czesc dziewczyny :)
Witam wszystkie nowe, przyszle mamusie, super ze jest nas coraz wiecej.

Widze, ze produkcja postow trwa, az ciezko zdarzyc.
Sprobuje kazdemu odpisac, ale jak o kims zapomne to przepraszam z gory.


a_gdyby_tak
Dzieki za przytoczenie artykulu. Bardzo ciekawy i pomocny i w pelni sie z informacjami tam zawartymi zgadzam. W ciagu kilkunastu pierwszych tygodni dziecko sie w takim tempie rozwija, ze nie ma co w sumie przesadzac o jakichkolwiek wadach itd.
Myle, ze w Twoim przypadku masz duza szanse na unormowanie sie choroby skoro nie mialas wiekszych problemow z zajsciem w ciaze


Aniia88
Na Twoim miejscu zglosilabym sie do lekarza. Mdlosci sa raczej normalne w ciazy, zawroty glowy ok ale o tych omdleniach raczej powinien dowiedziec sie specjalista.

Someone – dzieki, ze sie zajelas zamknieciem forum Jestem jak najbardziej za.

Aguska11
Gratuluje udanej wizyty

mysiaka92
Trzymaj sie. Kontakty z rodzina czasem moga wpedzic w niezla depreche. Nie dajcie sobie wejsc na glowe. My po slubie dostalismy propozycje, aby budowac dom niedaleko (jakies 200m) od domu rodzicow meza. Niby nie mieszkalibysmy razem, ale ja juz mialam w glowie obraz tesciowej, ktora wpada codziennie na kawe. Generalnie nie moge na nia narzekac, nie wtraca sie do niczego, ale obawialam sie ze kiedys wraz z pojawieniem sie wnuka moze to ulec zmianie. Maz mial takie samo zdanie. Mieszkamy od nich 20 minut samochodem, w przyszlosci bedzie to najprawdopodobniej 30-40 minut i gitara. Z moja mama dzieli nas ponad 1000km, ale relacje mamy super
 
reklama
Do góry