reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

@kredka82 akurat tesciowa mam spoko. Jak poprosze a ona ma wolne to malego zabiera to siebie na noc badz dwie zebym mogla odpoczac.. Czasem wpada to sie tez nim zajmuje. Gdzies trzeba jechac to tez potrafi przyjechac chociaz ma chyba 30km w jedna strone do nas.. :)
Ja sie juz tez z ta babcia ścielam raz bo mowila ze to kobieta sama powinna sprzatac w domu.. Poryczala sie i poszla

Pewnie bo kobieta sama bałagani... tam samo jak powinna się sama zajmować dzieckiem bo przecież facet pracuje a my będziemy siedzieć w domu i pachnieć na kanapie
 
reklama
poniedzialek maz wygarnal babci co mysli i do dzis sie do niego nie odzywa
emoji14.png

no I jaki spokój ;)

Pewnie bo kobieta sama bałagani... tam samo jak powinna się sama zajmować dzieckiem bo przecież facet pracuje a my będziemy siedzieć w domu i pachnieć na kanapie

:-D:-D of kors
 
To współczuję [emoji14] bo zdecydowanie za blisko mieszka :D ja ogólnie teściów (przyszłych) nie mam złych ale widzę ze im mniej się widzi tym kontakt jest lepszy :) mniej wiedzą co się u nas dzieje tym lepiej śpią i się nie mieszają bo wiadomo że za synem staną a potem on jest między młotem a kowadlem...


U Nas jako że nie czujemy się w obowiązku informowania jej o wszystkim to dzwoni do starszej córci I się wypytuje co robimy?? Gdzie?? Jakie mamy plany na weekend.. no cyrk
 
Hejo .
Nawet nie doczytuje ... Bo by mi pewnie parę godzin zajęło ...

Ostatnio żyje w ciągłym stresie dosłownie o wszystko ...
Dupa, dupa, dupa ...

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
No na bank :D nie u mnie :D tak samo pragnie maleństwa jak ja wiec tak samo będzie się nim zajmował, nie mówię że musi wstawać co noc bo wiadomo że ja będę mogła się położyć jak maleństwo zaśnie ale wszystkiego sama robić tez nie będę bo w końcu padne na ryj...

już nie będę komentowała dalej ;) ale tez mam sporo ciekawych historii.... ale to nie tu I nie teraz.
w każdym razie metody wychowawcze mam zupełnie inne
 
reklama
Do góry