reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

To teraz odpoczywaj i jak najmniej stresów [emoji5] trzymam kciuki aby jednak się podniosło i dalszą ciąża przebiegała bez komplikacji[emoji106]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
Z odpoczywaniem i brakiem stresu to u mnie trudno, bo mam dwójkę dzieci w domu i do tego ciągle pracuje...

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
reklama
Z odpoczywaniem i brakiem stresu to u mnie trudno, bo mam dwójkę dzieci w domu i do tego ciągle pracuje...

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
To chociaż tyle ile się da odpoczywaj - bo nawet jakbyś na l4 poszła to przy dzieciach zawsze jest coś do roboty[emoji6]


@PaniPe gratuluję udanej wizyty[emoji2] no i w takim razie mam nadzieję że się potwierdZi i będZie synuś[emoji5]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowe dziewczyny[emoji11] fajnie ze mamy taki wysyp kwietniowek ostatnio[emoji4]

A tak wogole to chyba Wam nie napisalam co po tym drugim usg.. jest jakas blona na 34mm i w srodku pecherzyk. Niby nie zagraza ale wiecie jak jest.. dziwne to..

1507231062-aaaaaa.jpeg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Majorka1988 no przy dzieciaczkach zawsze jest co robić, a nie mogłabyś pójść chociaż na tydzień l4 żeby trochę jednak zostać w domu...? Ja przyznam się że też nie wiedziałam o co chodzi z tym lozyskiem które się nie podnosi i dopiero teraz zaczęłam czytać.. .jak już mówiłam ja trochę zielona , bo to pierwsza ciążą ale z wami nadrabiam...i wiem że znowu to tylko słowa, ale kochana nie zamartwiaj się za bardzo, będę trzymać kciuki

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Kredka82 no nie pisałaś, a co lekarz powiedział, jak to zinterpretowal?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Majorka1988 no przy dzieciaczkach zawsze jest co robić, a nie mogłabyś pójść chociaż na tydzień l4 żeby trochę jednak zostać w domu...? Ja przyznam się że też nie wiedziałam o co chodzi z tym lozyskiem które się nie podnosi i dopiero teraz zaczęłam czytać.. .jak już mówiłam ja trochę zielona , bo to pierwsza ciążą ale z wami nadrabiam...i wiem że znowu to tylko słowa, ale kochana nie zamartwiaj się za bardzo, będę trzymać kciuki

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Chce, a raczej muszę pracować jeszcze minimum 3tygodnie, później juz l4

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Kati05 A w którym tygodniu jesteś? I na kiedy masz termin wyliczony?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
13+2 z dzisiejszego usg wyszło że na 7 kwietnia, do tej pory była data 10 kwietnia. .

Dziewczyny trzymam za was wszystkie kciuki, i za siebie też. Mocno wierzę że wszystko będzie dobrze , chociaż sama do niedawna wylałam chyba morze łez.
 
Kredka82 no nie pisałaś, a co lekarz powiedział, jak to zinterpretowal?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
No ze niby nie do konca wiedza co to.. pierwsze mysleli ze to cysta na tym gorszym usg a na tym lepszym to same mowily ze troche to dziwne. Ja mowilam ze mialam dwa zarodki podane i jeden zostal z nami i byl jeszcze drugi pecherzyk miesiac temu ale pusty i niby mial sie wchlonac i ostatnio nie bylo go widac ale one mowily ze to nie to. Powiedzieli mi ze sprawdzaja bo gdybym dostala jakis krwawien to beda wiedziec co i jak. Oby nie. ..
 
Kati05 ja też mam wyliczone na 10.04 , teraz też ż lekkimi wahaniami na wcześniej, ale zobaczymy kiedy bobas będzie chciał.. .[emoji4][emoji6] ja też trzymam mocno kciuki za nas wszystkie!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry