reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

1,2

Ja się nie zamartwiam, tylko napisałam, bo piszecie, że komuś ginekolog polecał zrobić ale że inny mówił, że nie trzeba to on jest ten "cacy".



Mam inne zdanie i oczywiście że decyduje się na badania. Jak mi wyjdą pozytywne (na co liczę) to będę już miała pewność wszystkich możliwych mutacji i będę mogła spokojnie dalej być w ciąży. Szansa poronienia po tych badaniach to wg mojej genetyczki 1:1000
Amnipounkcja sprawdza tylko podstawowe 3mutacje

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
reklama
Jak mi pokażesz dyplom studiów medycznych o specjalizacji genetycznej.
GENETYK uznał że jest źle i mam to czerwono na białym.

To widać był błąd że chciałam wam wyjaśnić że to usg jest ch*ja warte. Odlatuje w ciepłe kraje. Pa!
Skoro ch**a warte, to nie rob żadnego usg do konca ciąży, kiedys nie robili i zyli

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Dagi89 nie przejmuj sie, każdy się grzecznie zapytał i chciał jakoś wesprzeć.. .dalej nie rozumiem irytacji i złego nastawienia do nas VegeMama ( bo takie jest moje wrażenie, podkreślam że to moje odczucie żeby nie było.. .)bo sama napisała że chciała nam to wyjaśnić , a jak się coś komuś wyjaśnia to odpowiada się między innymi na zadawane pytania...takze dalej nie rozumiem logiki Twojego myślenia VegeMama Jezeli chodzi o nas, nasze zdanie i nasze wypowiedzi których nie możesz wytrzymac...ale to nie znaczy że nie rozumiem że chcesz zrobić testy inwazyjne bo masz do tego pełne prawo, przecież to jest twoje życie i twoja decyzja...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dagi89 nie przejmuj sie, każdy się grzecznie zapytał i chciał jakoś wesprzeć.. .dalej nie rozumiem irytacji i złego nastawienia do nas VegeMama ( bo takie jest moje wrażenie, podkreślam że to moje odczucie żeby nie było.. .)bo sama napisała że chciała nam to wyjaśnić , a jak się coś komuś wyjaśnia to odpowiada się między innymi na zadawane pytania...takze dalej nie rozumiem logiki Twojego myślenia VegeMama Jezeli chodzi o nas, nasze zdanie i nasze wypowiedzi których nie możesz wytrzymac...ale to nie znaczy że nie rozumiem że chcesz zrobić testy inwazyjne bo masz do tego pełne prawo, przecież to jest twoje życie i twoja decyzja...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Kurde ale wyciągam rękę, chce coś podpowiedzieć to kur*** traktują cie jak intruza... mam siostrę z którą przeszliśmy przez genetyka może mogłabym coś podpowiedzieć to nie w dupie źle.... a już nie komentuje bo ktoś ma muchy w nosie i tyle :)
 
reklama
Do góry