reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

O kurczę[emoji53] faktycznie musisz teraz tego pilnować - a nie masz przypadkiem zalecenia aby co pół roku robić cytologie? Właśnie nie wiem jak to w ciąży. W pierwszej miałam cytologie na pierwszej wizycie a teraz się pytała i mówię że w marcu to powiedziała że ok. Miałam tylko jej przynieść wynik na kolejna wizytę.

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
Robię co pół roku

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Brazowooka ż tego co pamiętam jutro masz wizytę więc trzymam kciuki i daj znać jak będziesz po, :) wiem że w tym tyg jest jeszcze parę wizyt więc trzymam kciuki oczywiście za inne mamusie, ale z tego ogromu informacji już mi wyleciało która ż was kiedy ma ...ewidentnie skurczyl mi się mozg[emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez idę jutro [emoji56]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję serdecznie wszystkim Wam dziewczyny za życzenia. To takie miłe dostać od was życzenia i wsparcie :)
Brzuszek jeszcze mały w sumie, ale sukienka trochę go podkreśliła a myślałam ze schowa hehe to nic, pamiatka jest :)
Któraś z dziewczyn pytała mnie na forum ile czekałam nz cywilny, przepraszam, ze nie pamietam nicku. Na cywilny czekałam 30 dni, to był minimalny okres, można sobie wymyślić datę ale musi być zachowany ten okres właśnie 30 dni. Nam data była obojętna, jedynie godzinę sobie ustaliliśmy jaka nam pasowała :)
Dziewczyny na forum przewija sie skrót "ivf" wyjasnicie bo niestety nie wiem o czym mowa :(
Tez mnie brzusio czasem kluje i ciagnie ale bardziej po bokach niż w dół. Czekam aż będzie dzidzia większa i będzie kopać, jakoś mam wrażenie ze nie rośnie ten brzuszek tylko w miejscu stoi. Może zacznę zdjęcia robic ...
 
1507133411-aaaaaa.jpeg

1507133424-aaaaaa.jpeg

1507133487-aaaaaa.jpeg

1507133494-aaaaaa.jpeg

Moje Gratulacje!! Wyglądaliscie pięknie razem- zgadzam sie w 100% na slub biała. Wyglądacie na szczesliwych - życzę wszystkiego najlepszego:)
 
Dziękuję serdecznie wszystkim Wam dziewczyny za życzenia. To takie miłe dostać od was życzenia i wsparcie :)
Brzuszek jeszcze mały w sumie, ale sukienka trochę go podkreśliła a myślałam ze schowa hehe to nic, pamiatka jest :)
Któraś z dziewczyn pytała mnie na forum ile czekałam nz cywilny, przepraszam, ze nie pamietam nicku. Na cywilny czekałam 30 dni, to był minimalny okres, można sobie wymyślić datę ale musi być zachowany ten okres właśnie 30 dni. Nam data była obojętna, jedynie godzinę sobie ustaliliśmy jaka nam pasowała :)
Dziewczyny na forum przewija sie skrót "ivf" wyjasnicie bo niestety nie wiem o czym mowa :(
Tez mnie brzusio czasem kluje i ciagnie ale bardziej po bokach niż w dół. Czekam aż będzie dzidzia większa i będzie kopać, jakoś mam wrażenie ze nie rośnie ten brzuszek tylko w miejscu stoi. Może zacznę zdjęcia robic ...
Ivf - in vitro
 
Witam nowe forumowiczki i tyle nas, ze teraz spędziłam godzine by nadrobic i przeczytać posty, a byłam tu popoludniu...:)
Uważam ze zamkniete forum moze być dobrym pomyslem jesli niektóre z nas chcą w przyszlosci utrzymywac prywatne kontakty i wiadomo mozna byłoby brzuszki wrzucać :) bez obaw ze dostana sie w niepolowane ręce:). Prosze tylko dajcie mi wcześniej znać to appke zainstaluje, bo narazie przez net wchodzę.
Jesli chodzi o watek z plucia maluszkow i wybranym tp tez jak najbardziej jestem ZA:)
 
Poza tym pobudka 5.50 zaliczona[emoji6]
I zbieram sie do szpitala. Glodna i bez picia[emoji21]

A powiedzvie mi jak macie miec krew robiona to od ktorej dokladnie powinno sie nie jesc i nie pic?
Bo ja jeszcze wsunelam kanapke o 22 i herbate o 23... i nie wiem czy nie przesadzilam.
No i zapomnialam na noc progesteronu zabrac a teraz nie chce brac przed wynikami zeby bardziej nie zaburzyc
 
reklama
Do góry