reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Hejka, dzis w nocy zbudzilam sie z dziwnym uczuciem, leze i leze i czuje ze jakby mi sie chciało siku ale jak wstalam to przestalo, no ale poszlam do toalety i zrobilam tylko tylko. Potem juz od 3 do 7 lezalam na lewym boku i nic. Chyba jak spalam na plecach to dzidzia cisnela :D
 
reklama
Hejka, dzis w nocy zbudzilam sie z dziwnym uczuciem, leze i leze i czuje ze jakby mi sie chciało siku ale jak wstalam to przestalo, no ale poszlam do toalety i zrobilam tylko tylko. Potem juz od 3 do 7 lezalam na lewym boku i nic. Chyba jak spalam na plecach to dzidzia cisnela :D
Ja tez mam czasami takie uczucia... Nawet w ciągu dnia jak siedzę itd Ale jak zmienienpozycje to uczucie mija...pewnie maluch [emoji56]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej kredka82, spokojnie też słyszałam że 8 h przed nie powinno się jeść, ..widzisz pisałam wczoraj że ktoś ma jeszcze termin i zapomniałam o tobie, daj oczywiście znać jak będziesz po [emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :) dziewczyny porodukujecie ze hoho :) ale fajnie, milo jest czasami zamknąć się z telefonem w ręce i poczytać co u Was się dzieje :)

Serdecznie gratuluję wizyt! Niech dzieciaczki rosną zdrowe :) teraz dziewczyny po badaniach prenatalnych dopiero polowkowe czy macie jeszcze jakieś wizyty w miedzy czasie?

Lilum serdecznie gratuluję i życzę wielu pięknych chwil :* :) fajnie jest mieć męża? ;) :D

Cytologie miałam robioną jakoś w marcu i chyba teraz dopiero za 2 lata (podobno w UK robią co 3 lata) ale zapytam na następnej wizycie z położna, mimo wszystko mogli by zrobić.

Dziewczyny będą jutro na wizycie to pytać się w recepcji o szkole rodzenia czy na spotkaniu z położna?

Również jestem za zamkniętym forum, myślę że po ciąży utrzymamy kontakt i będziemy się dalej dzieliły poradami jak dbać o nasze maleństwa :) a może nawet uda się spotkać :)
 
Hej Dagi89 oj że szkoła rodzenia Ci nie pomogę bo nie wiem jak jest w UK...

A co do wizyty to moja gin wyznaczyła mi za 4 tygodnie czyli 17 tydzień będzie wtedy u mnie

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Poza tym pobudka 5.50 zaliczona[emoji6]
I zbieram sie do szpitala. Glodna i bez picia[emoji21]

A powiedzvie mi jak macie miec krew robiona to od ktorej dokladnie powinno sie nie jesc i nie pic?
Bo ja jeszcze wsunelam kanapke o 22 i herbate o 23... i nie wiem czy nie przesadzilam.
No i zapomnialam na noc progesteronu zabrac a teraz nie chce brac przed wynikami zeby bardziej nie zaburzyc
Minimum 8h przed pobraniem nie powinno sie jesc i pic (wode mozna).
Progesteron nie zaburza podstawowych wynikow.

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Muszę wam powiedzieć jeszcze że wczoraj kupiłam pierwsza rzecz dla maluszka, już się powstrzymać nie mogłam...takiego słodkiego pajacyka na rozmiar56 , cały biały w chmurki takze neutralny...a mój m na to: nie za duży domiar wzięłaś ja widziałem Takie na 46...musial sam gdzieś już oglądać, hehe też wkrecony jest[emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :) dziewczyny porodukujecie ze hoho :) ale fajnie, milo jest czasami zamknąć się z telefonem w ręce i poczytać co u Was się dzieje :)

Serdecznie gratuluję wizyt! Niech dzieciaczki rosną zdrowe :) teraz dziewczyny po badaniach prenatalnych dopiero polowkowe czy macie jeszcze jakieś wizyty w miedzy czasie?

Lilum serdecznie gratuluję i życzę wielu pięknych chwil :* :) fajnie jest mieć męża? ;) :D

Cytologie miałam robioną jakoś w marcu i chyba teraz dopiero za 2 lata (podobno w UK robią co 3 lata) ale zapytam na następnej wizycie z położna, mimo wszystko mogli by zrobić.

Dziewczyny będą jutro na wizycie to pytać się w recepcji o szkole rodzenia czy na spotkaniu z położna?

Również jestem za zamkniętym forum, myślę że po ciąży utrzymamy kontakt i będziemy się dalej dzieliły poradami jak dbać o nasze maleństwa :) a może nawet uda się spotkać :)
Ja mam kolejna wizyte w 17t1d i bede miała usg ze względu na to że łożysko mam na ujściu szyjki macicy i trzeba sprawdzić czy sie podniosło czy nie

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Ja mam kolejna wizyte w 17t1d i bede miała usg ze względu na to że łożysko mam na ujściu szyjki macicy i trzeba sprawdzić czy sie podniosło czy nie

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
Kurcze a tutaj jak dobrze pamiętam to jest między 20 a 24 tc i potem zostaje mi prywatnie, mam iść ok 16-17 tc prywatnie to gin mi wszystko pomierzy i poważy bo tutaj nie wiem co powiedzą.

Jeszcze dostałam list ze przekładają mi wizytę z 18.10 na 25.10 ale ja o niczym nie wiem :D musze jutro zapytać o co chodzi heheh
 
reklama
Hej dziewczyny, moje dziewuszki pojechały właśnie z babcią do przedszkola, u nas dziś okropna pogoda, leje strasznie. Ja wizyta dopiero po 16 a już doczekać się nie mogę, ja do szkoły rodzenia się nie wybieram i nigdy nie byłam, ale myślę że po 2 porodach już mi nie potrzebna. Ja miałam cytologie robiona 2lata temu, gin ma mi zrobić ale to powiedział że jak do przychodni przyjdę po skierowania to wtedy. Ja mam wizyty co 4 tyg więc wypada mi następna tak w 16 tyg i później w 20 tyg. Taki miałam dzisiaj sen że normalnie masakra, chyba przez stres czy z dzidzia wszystko ok. Śniło mi się że poszłam na usg i okazało się że maluszek jest bardzo chory, że nie przeżyje i zagraża mojemu życiu, kolejni lekarze mówili to samo. A ja tak strasznie płakałam no i się obudziłam, ale później bałam się juz zasnąć. Powodzenia dziewczyny na dzisiejszych wizytach.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Do góry