reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Ja mam wizytę kontrolna 10.10 ze względu na krwiaka. Jeśli wszystko będzie w porządku to kolejna będzie w połowie listopada (juz standardowa według zalecanych badań). Oprócz tego pomiędzy 18-22t musze odbyć obowiazkowe spotkanie z położna. To tak do mniej więcej 20 tygodnia. Później 20-24 zrobię dodatkowe badanie tzw Organscreening i dzisiaj się okaże czy dostanę termin w szpitalu u mnie w mieście czy będę musiała jechać aż do Wiednia.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A to mam 8h [emoji6]
Jedziemy bo prawie 1.5h drogi.. a korki takie ze chyba sie spoznimy..
No maja krew robic mocz i nie wiem. To pierwsze spotkanie w szpitalu wiec nie wiem
 
Hej dziewczyny, moje dziewuszki pojechały właśnie z babcią do przedszkola, u nas dziś okropna pogoda, leje strasznie. Ja wizyta dopiero po 16 a już doczekać się nie mogę, ja do szkoły rodzenia się nie wybieram i nigdy nie byłam, ale myślę że po 2 porodach już mi nie potrzebna. Ja miałam cytologie robiona 2lata temu, gin ma mi zrobić ale to powiedział że jak do przychodni przyjdę po skierowania to wtedy. Ja mam wizyty co 4 tyg więc wypada mi następna tak w 16 tyg i później w 20 tyg. Taki miałam dzisiaj sen że normalnie masakra, chyba przez stres czy z dzidzia wszystko ok. Śniło mi się że poszłam na usg i okazało się że maluszek jest bardzo chory, że nie przeżyje i zagraża mojemu życiu, kolejni lekarze mówili to samo. A ja tak strasznie płakałam no i się obudziłam, ale później bałam się juz zasnąć. Powodzenia dziewczyny na dzisiejszych wizytach.

p19ucsqvyg9mlpha.png
Kochana to tylko sen a dzisiejsza wizyta to formalność :) zobaczysz pięknego bobaska :)
 
Joabab i a_gdyby_tak co tam u was słychać dziewczyny, wszystko u was dobrze????pozdrawiam serdecznie [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a ja od dwóch dni mam takie mdłości ze szok...nie wiem o co kaman...mialo być ich mniej a u mnie na odwrót...

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Brazowooka powodzenia a snem sie nie przejmuj! Podobno uroki ciazy to popiepszone sny[emoji6]

A co do wizyt to ja mam pryw pod koniec listopada a nie wiem kiedy nastepna w szpitalu jedzcze. Ale pewno pojde na 3D jeszcze w miedzyczasie
 
Annawr
Ja się sama sobie dziwię, że jeszcze nic nie kupiłam :D Chociaż tak sobie myślę, czy po wizycie we wtorek nie pojechać do jakiegoś sklepu :D

Aguska11
Myślę, że to całkowicie indywidualna sprawa. Ja dzisiaj pierwszy raz zerwałam się z łóżka rano i pobiegłam do toalety. Na szczęście mi przeszło i nie skończyło się tym czym pierwotnie miało. Nigdy wcześniej tak nie miałam a za kilka dni 14t i byłam pewna, że poranne mdlosci mnie całkowicie ominą. Oby się dopiero nie zaczęły.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny czy można do Was dołączyć czytam Wam wsumie od początku ale dotkliwe dolegliwości ciążowe odebrały mi chęci na udzielanie się ;-) To moja druga ciąża mam juz synka i jedna strate za sobą. Termin mam na 12 kwietnia ale pewnie i tak urodze wczesniej bo bede miec cc. Pierwsze usg mam w połowie października :-)
 
reklama
Aguska11 i Paulina_Austria no właśnie też już wczoraj o tym pisałam ale u mnie też się mdłości nasilily w ostatnim czasie...dziwne ...

Brazowooka tak to już podobno w ciazy jest że ma się jakieś dziwne jazdy senne, nie myśl o tym, będzie wszystko dobrze:)[emoji11]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry