reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Chciałabym dopytać o temat szkoły rodzenia.W szpitalu którym zamierzam rodzić, wiem że jest i chciałabym się zapisać. Nie wiem tylko, kiedy powinnam się tym bardziej interesować. Czytałam w internecie, że do szkoły można iść najpóźniej tygodnie przed porodem. Ja to bym wolała dużo wcześniej. Pytanie też na ile takie szkoły są oblegane.
Ja na temat szkoly rodzenia niestety nie pomoge [emoji17] Moja jedyna szkola byly moje dwa porody [emoji6][emoji3]

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
 
reklama
A ja mam zmiany na szyjce przedrakowe... Ostatnie badani A ok ...mam nadzieję że nic nie będzie dziecku bo przed ciąż A leczylam się właśnie na to.... ehhh zobaczymy...

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
O kurczę[emoji53] faktycznie musisz teraz tego pilnować - a nie masz przypadkiem zalecenia aby co pół roku robić cytologie? Właśnie nie wiem jak to w ciąży. W pierwszej miałam cytologie na pierwszej wizycie a teraz się pytała i mówię że w marcu to powiedziała że ok. Miałam tylko jej przynieść wynik na kolejna wizytę.

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aguska11 ja też miałam cytologie na pierwszej wizycie, nawet się mnie nie spytała kiedy była ostatnio tylko ż automatu zrobila



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
malger cieszę że u ciebie i bobasa wszystko dobrze:)

Oj kredka82 to biedna jesteś ż tymi mdlosciami w nocy...mnie tak dopadło na początku A teraz tylko popołudniami i wieczorem, Powiem wam że fizycznie może czuje się trochę bardziej fit ale te ostatnie 2 tyg ż mdlosciami byly gorsze niż te na początku, a tu już 13 tydz leci...3 dni temu robiłam zakupy, w jednej sekundzie zrobilo mi się słabo, i tak mnie mdlilo że myślałam że to koniec ,że już nie dam rady i niestety zwrócę wszystko na srodku supermarketu, zostawiłam kosz i w szybko w stronę kas, przecisnelam się przez tłumy przy kasie i na powietrze...i jakoś powolutku przeszło ale było niezaciekawie...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
W Gdansku znalazlam usg za 200zl ale bylo i za 400. A pappa gdzies widzialam tez za 200zl

0d1yskjot8xw5dpx.png
W Invicta jest za 480 zł, jutro idę. W Gdyni w Gamecie za 500 zł.
 
No w końcu przebrnelam przez dzisiejsze wszystkie wpisy!!!![emoji6][emoji6][emoji11]

To się teraz chwalę, byłam dzisiaj na wizycie, dzidziuś ma już 7,5 cm i dobrze się rozwija;) gin sprawdziła dzisiaj i pokazała mi kręgosłup, żołądek, serce , główkę, ale to będzie wiercipieta coś czuje, od samego początku na każdym usg tak się wierci i porusza szybko rączkami i nóżkami, hehe ( nic nie jadłam przed wizyta)tak ze znowu ulga że wszystko jest dobrze:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam pytanie do Dziewczyn które na początku ciazy znienawudzily pewne zapachy. Np perfum jedzenia czy proszku do prania itd..... Czy Wam to przeszło? Jeśli tak to Kiedy???

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Niektórych zapachów nadal nie toleruję np. czosnku czy cebuli (zaraz mam odruch wymiotny) i nie używam żadnych pachnących płynów do płukania, ale jest progres bo zaczęłam znowu używać swoich perfum i mam wrażenie że pachną nawet ładniej niż kiedyś. ;p Jestem w 12 tygodniu.
 
Brazowooka ż tego co pamiętam jutro masz wizytę więc trzymam kciuki i daj znać jak będziesz po, :) wiem że w tym tyg jest jeszcze parę wizyt więc trzymam kciuki oczywiście za inne mamusie, ale z tego ogromu informacji już mi wyleciało która ż was kiedy ma ...ewidentnie skurczyl mi się mozg[emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Produkcja postów trwa :D
Wylogowac się ją dwie godziny i tyle tego, że nie wiem komu odpisywać :p

Annawr
Az tyle zajęć w szkole rodzenia? Super. Szkoda ze u mnie tylko kilka spotkań. Wolałbym dłużej pochodzić.
Gratuluję udanej wizyty i fajnie ze u Ciebie i maleństwa wszystko ok :)

Hajdii- fajnie ze dołączyłas :) pozdrawiam

Mam małe pytanie odnośnie tego zamkniętego forum. Kompletnie nikt oprócz nas nie bedzie mogl czytać/widzieć postów?
Z tego co pisalyscie to nie bedziemy nawet widoczne dla innych? Przepraszam za takie podstawowe pytania, ale ten wątek to mój pierwszy na babyboom na jakim sie udzielam i dokładnie nie wiem jak to działa

xxxedit
Chyba już to ogarnęłam. Widzę przy niektórych podgrupach szary znaczek zamiast zielonego i to chyba oznacza ze grupa ma zamknięty wątek? (rzeczywiście go nie widać)
 
Do góry