reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Lilumi pięknie wyglądałas :)
Jeszcze raz wszystkiego najlepszego :*



Mnie coś dziś boli jak by szyjka.Wysłałam męża po torbę do teściowej,bo mamy same duże,a w razie jak by było coś nie tak jutro na wizycie wole być spakowana.Bo pewnie od razu da mi skierowanie na szpital ,a później w biegu zawsze pół rzeczy nie zabiorę.To jest takie dziwne kłucie jak by ktoś szpilke wbijał i ciagniecie do dołu.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom

Mam nadzieje, ze nie będziesz jednak musiala jechać do szpitala, ale z torbą to masz rację. Lepiej być przygotowanym. Mnie też decyzja lekarza zaskoczyła a później pakowałam wszystko w biegu i stresie.

Myślę, ze będę z tych zajęć w szkole rodzenia zadowolona i może poznam jakas fajna przyszła mamę (w Austrii pośród moich znajomych nikt akurat nie spodziewa się dziecka, w Polsce natomiast babyboom)
Leżałam 3 dni na ginekologii gdzie pracuja tez lekarze i pielęgniarki z oddziału polozniczego. Może dlatego nie boje się porodu bo personel jest świetny a szpital chociaz spory to w sumie bardziej jak hotel. Musze się do nich zgłosić na kontrolę w 38t, która traktują jako zarezerwowanie terminu porodu. Tutaj to standard, że trzeba się wczesniej zameldować. Nie można od tak przyjechać na porodowke. We Wiedniu podobno w niektórych szpitalach mają takie oblężenie ze trzeba to zrobić już do 12-14t.
 
reklama
@SOMEON tez jestem za
@Lilumi gratulacje:) szczęścia Wam życzę :)

Tez mi sie moj slub cywilnu przypomnial.. Bylam wtedy w 6msc :)

Kurcze ja ide na usg w 11t3d boje sie ze za szybko ale na 18 musze miec wynik a potem nie bylo terminu juz :(
0d1yskjot8xw5dpx.png
 
Alunia
Mnie coś dziś boli jak by szyjka.Wysłałam męża po torbę do teściowej,bo mamy same duże,a w razie jak by było coś nie tak jutro na wizycie wole być spakowana.Bo pewnie od razu da mi skierowanie na szpital ,a później w biegu zawsze pół rzeczy nie zabiorę.To jest takie dziwne kłucie jak by ktoś szpilke wbijał i ciagniecie do dołu.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom

Trzymam kciuki, żeby to nie było nic poważnego. I czekamy na wieści z wizyty.
 
mysiaka92 mi lekarz powiedział że robi się od 11 tyg, w drugiej ciąży miałam robione właśnie w 11tyg i 3 d. I wszystko super lekarz pomierzył. Też bym miała w tamtym tygodniu ale mój gin był na jakimś szkoleniu i zapisał mnie na ten tydzień.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Lilumi - wyglądałaś przecudnie [emoji7] [emoji7] [emoji173] [emoji173] super że zdecydowałaś sie na tradycyjną białą.

Ja jestem generalnie za zamkniętym, ale może jeszcze poczekajmy z parę tygodni. Myśle ze jeszcze troche mam dołączy. Dużo osób jeszcze pracuje itp. Jak zrobimy zamknięty to tu rozmowy ucichną i bedzie gorzej dołączyć komuś nowemu (a może jeszcze ktoś "stary"wróci [emoji6]

Może zrobie liste kwietniówek z planowanym tp i płcią jak już ktoś zna? Taka propozycja ;)
 
SOMEONE - też jestem za grupa zamknięta.

Lilumi - ślicznie wygladaliscie. [emoji8]
Wszystkiego dobrego.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ok dzieko dziewczyny mam nadzieje ze sie zalapie :) jeszcze na ta przeziarnistosc
A dlugosc szyjki lekarz bada na kazdej wizycie :) ?
Bo ja sie przyznam mialam tylko jedna narazie taka powazna :) nawet nie mam karty narazie ale bede miec z data 9t4d bo lekarz mi powiedzial ze nie moze mi zalozyc jak badan nie mam zrobionych
@alunia87 trzymam kciuki ✊✊✊ mam nadzieje ze to macica a nie szyjka
 
Lilumi - wyglądałaś przecudnie [emoji7] [emoji7] [emoji173] [emoji173] super że zdecydowałaś sie na tradycyjną białą.

Ja jestem generalnie za zamkniętym, ale może jeszcze poczekajmy z parę tygodni. Myśle ze jeszcze troche mam dołączy. Dużo osób jeszcze pracuje itp. Jak zrobimy zamknięty to tu rozmowy ucichną i bedzie gorzej dołączyć komuś nowemu (a może jeszcze ktoś "stary"wróci [emoji6]

Może zrobie liste kwietniówek z planowanym tp i płcią jak już ktoś zna? Taka propozycja ;)
Mozemy tez zostawic wiadomosc dla innych, ze jesli beda chcialy dolaczyc to do admina sie zglaszac [emoji4]

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
 
reklama
Ok dzieko dziewczyny mam nadzieje ze sie zalapie :) jeszcze na ta przeziarnistosc
A dlugosc szyjki lekarz bada na kazdej wizycie :) ?
Bo ja sie przyznam mialam tylko jedna narazie taka powazna :) nawet nie mam karty narazie ale bede miec z data 9t4d bo lekarz mi powiedzial ze nie moze mi zalozyc jak badan nie mam zrobionych
@alunia87 trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110] mam nadzieje ze to macica a nie szyjka
U mnie raz na jakiś czas ,a tak to usg.Jak się nie zgłasza problemu to nie bada.Mnie zastanawia kiedy cytologia zrobi ,bo miałam w listopadzie ,a w ciąży chyba też przysługuje.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry