reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Ja mam mocz co wizytę ,bo mi bakterie wychodzą.Teraz czekam czy leczenie pomogło czy od nowa,a krew jak jest w normie to nie daje mi przy każdej wizycie.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom

Dzień dobry dziewczyny,
No ja niestety też dziś musialam na wizyte sie udac, bo podejrzewam ponowne zapalenie pęcherza. Narazie lekarz wziął próbkę moczu, przepisał mi kolejne antybiotyki ale z nimi poczekam aż cos wyjdzie w laboratorium. Ostatnio uparcie wcinalam szpinak, nawet zupe szpinakowa sobie ugotowalam, a teraz czytam ze on zawiera bardzo duza ilość fosforanow ktore moga powodowac zapalenie pecherza. No to cierp ciało jak Papajem sie być chciało...:/
Wiec żurawinka i cytryna z woda, cicha nadzieja ze przejdzie..
 
Dzień dobry dziewczyny,
No ja niestety też dziś musialam na wizyte sie udac, bo podejrzewam ponowne zapalenie pęcherza. Narazie lekarz wziął próbkę moczu, przepisał mi kolejne antybiotyki ale z nimi poczekam aż cos wyjdzie w laboratorium. Ostatnio uparcie wcinalam szpinak, nawet zupe szpinakowa sobie ugotowalam, a teraz czytam ze on zawiera bardzo duza ilość fosforanow ktore moga powodowac zapalenie pecherza. No to cierp ciało jak Papajem sie być chciało...:/
Wiec żurawinka i cytryna z woda, cicha nadzieja ze przejdzie..
Też liczę ,ze ten mocz w końcu doprowadze do ładu.Piję tą żurawinę i wodę z cytryną i zobaczymy.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też liczę ,ze ten mocz w końcu doprowadze do ładu.Piję tą żurawinę i wodę z cytryną i zobaczymy.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom

Mój M znalazł nawet dżem żurawinowy wiec rano wycinam, a do tego przynajmniej dwa rumianki dziennie wypijam- bo przeciwzapalny jest. Lekarz powiedział zeby pic jak najwiecej sie da i chodzic do toalety to wtedy bakterie szybko sie wpluka... Oby... jest jakas nadzieja bo meczy mnie ten pęcherz bardzo...
 
Ja właśnie szycia nie- po ostatnim szyli mnie długo-brak rozwarcia,połóg przeżyłam spoko,ale ten czas dopóki się nie urodziła-dramat...
Tak naprawdę boimy się tego co wcześniej było dla nas najcięższe - teraz wcale nie musi[emoji5] musimy dodawać sobie otuchy bo inaczej zwariujemy[emoji6] poza tym też uważam że pod koniec ciąży same będziemy pisać że już nie możemy doczekać się porodu - no dobra może nie samego porodu ale tego aby maluszek był już z nami[emoji5]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry dziewczyny,
No ja niestety też dziś musialam na wizyte sie udac, bo podejrzewam ponowne zapalenie pęcherza. Narazie lekarz wziął próbkę moczu, przepisał mi kolejne antybiotyki ale z nimi poczekam aż cos wyjdzie w laboratorium. Ostatnio uparcie wcinalam szpinak, nawet zupe szpinakowa sobie ugotowalam, a teraz czytam ze on zawiera bardzo duza ilość fosforanow ktore moga powodowac zapalenie pecherza. No to cierp ciało jak Papajem sie być chciało...:/
Wiec żurawinka i cytryna z woda, cicha nadzieja ze przejdzie..
Mi na bakterie w moczu w pierwszej ciąży lekarka zapisała żuravit i miałam już brać do porodu - później już bakteri nie mialam[emoji5]

Ja mam co wizytę skierowanie na mocz i morfologię (wizyta raz w miesiącu) i co 3tyg tsh.

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny no to się porobiło z tymi infekcjami u Was i przeziębieniami.
Zdrowia dla Wszystkich :***

Czy boje się porodu? Nie, wcale. Nie wiem czemu tak mam i samej sie sobie dziwię.
W dzieciństwie w wieku 5 lat przeszłam operacje serca, leżałam prawie miesiąc w szpitalu. 12.10 mam wizytę u kardiologa, który ma zdecydować czy są jakieś przeciwskazania do porodu naturalnego. Pytalam się w maju, jeszcze przed zajściem w ciaze jak on to widzi i mówił ze serce jest całkowicie zdrowe i mogę spokojnie rodzic. Użylo mi, bo jeśli się tylko da to chce uniknąć cesarskiego cięcia. Zobaczymy czy podtrzyma decyzję jak juz rzeczywiście jestem w ciąży.

Zainteresowałam się hipnoporodem. Najprawdopodobniej kupie kurs na cd i jeśli będę rodzic naturalnie to przy pomocy tej metody
 
Dziewczyny no to się porobiło z tymi infekcjami u Was i przeziębieniami.
Zdrowia dla Wszystkich :***

Czy boje się porodu? Nie, wcale. Nie wiem czemu tak mam i samej sie sobie dziwię.
W dzieciństwie w wieku 5 lat przeszłam operacje serca, leżałam prawie miesiąc w szpitalu. 12.10 mam wizytę u kardiologa, który ma zdecydować czy są jakieś przeciwskazania do porodu naturalnego. Pytalam się w maju, jeszcze przed zajściem w ciaze jak on to widzi i mówił ze serce jest całkowicie zdrowe i mogę spokojnie rodzic. Użylo mi, bo jeśli się tylko da to chce uniknąć cesarskiego cięcia. Zobaczymy czy podtrzyma decyzję jak juz rzeczywiście jestem w ciąży.

Zainteresowałam się hipnoporodem. Najprawdopodobniej kupie kurs na cd i jeśli będę rodzic naturalnie to przy pomocy tej metody


Kurcze nawet o tym nie słyszałam... :)
 
reklama
Do góry