reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Dziewczyny a u mnie chyba grzybek wraca... znowu... w nocy sie obudzilam z pieczeniem i po posmarowaniu clotrimazolum przeszlo. Rano lekko czulam ale znowu prysznic i masc i chwilowo ok choc czuje tak baardzo leciutko.
To kolejna infekcja i nie wiem co robic. Lekarz dal mi ostatnio macmiror 200mg doustnie tabletki ale czytam w necie ze w ciazy tylko w koniecznosci. Nie wiem co robic...

To słabo... te infekcje też nie są takie bezpieczne dla dzieciaczka. Idź może do gin jeśli masz możliwość I przedyskutujcie czy lepiej ten lek jeśli konieczny czy może coś innego zaproponuję... Trzymaj się...
 
reklama
To słabo... te infekcje też nie są takie bezpieczne dla dzieciaczka. Idź może do gin jeśli masz możliwość I przedyskutujcie czy lepiej ten lek jeśli konieczny czy może coś innego zaproponuję... Trzymaj się...
Iwona nie mam wlasnie mozluwosci bo moj gin raz na 2 tyg tu jedt. Rozwazam opcje innego gina w innej polskiej przychodni ale jutro mam pierwsza wiz w szpitalu wiec zapytam tylko oni tego leku pewno nie beda znac bo chyba go w irlandii nie ma
 
Iwona nie mam wlasnie mozluwosci bo moj gin raz na 2 tyg tu jedt. Rozwazam opcje innego gina w innej polskiej przychodni ale jutro mam pierwsza wiz w szpitalu wiec zapytam tylko oni tego leku pewno nie beda znac bo chyba go w irlandii nie ma


No tak u Was to lipa z tymi lekami ...zawsze jak do rodziców jade to coś z apteki potrzebują...najwyżej jutro podpytaj w szpitalu, może nie mów co Ci tamten zapisał tylko zapytaj co Ci poradzą... a jak będzie trzeba wziąć to w ostateczności tamten lek się weźmie....
 
Słuchajcie a czy któraś z Was zarąbiście się boi porodu (pytanie pozornie głupie bo przecież jest ciąża to I poród musi być ew. CC)ale chodzi mi o jakies traumy czy obawy po poprzednich porodach... ??


Ja się bardzo boję I powiem że sama myśl to dla mnie masakra,paraliżuje mnie to I jak ten czas mija to cykor coraz większy...
 
Słuchajcie a czy któraś z Was zarąbiście się boi porodu (pytanie pozornie głupie bo przecież jest ciąża to I poród musi być ew. CC)ale chodzi mi o jakies traumy czy obawy po poprzednich porodach... ??


Ja się bardzo boję I powiem że sama myśl to dla mnie masakra,paraliżuje mnie to I jak ten czas mija to cykor coraz większy...

Ja się boje ale wierze ze pod koniec już będzie tak ciężko ze będziemy marzyć o rozwiązaniu:) ja przez ten strach dluugo nie chciałam mieć dzieci. Teraz jest ostatni dzwonek to zadzialalismy ale pietra mam. Dużego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Hej dziewczyny. Jaka ja jestem śpiąca ostatnio, tylko bym spała i spała. Teraz też dziewczynki w przedszkolu, tyle rzeczy miałam zrobić a jak się polozylam o 9.30 tak dopiero się obudziłam.

Ja tam boję się porodu, mimo że poprzednie miałam lekkie, i nie mam żadnej traumy to jednak jest strach. Dlaczego? Nie wiem, ale wydaje mi się to zabawne, bo zawsze się śmiałam że z moimi porodami to za kogoś mogę rodzić[emoji23]

kredka82 nie wiem co poradzić Ci na infekcje, w ciąży nigdy nie miałam, często od bielizny dostawałam swędzenia, ale to tylko na zewnątrz i zawsze clortimazolum pomagała jako maść. Nic więcej nie doradze.

Ja też mam dwie lewe ręce do czegokolwiek, mój P za to jest bardzo kreatywny, więc gdy dziewczynkom trzeba jakieś stroje zrobić to on się tym zajmuje.

Dziewczyny gratuluję wizyt, maluszki są przecudne. Ja mam wizytę już jutro, tak zleciało. Nie mogę się doczekać [emoji4]


p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Hej dziewczyny. Jaka ja jestem śpiąca ostatnio, tylko bym spała i spała. Teraz też dziewczynki w przedszkolu, tyle rzeczy miałam zrobić a jak się polozylam o 9.30 tak dopiero się obudziłam.

Ja tam boję się porodu, mimo że poprzednie miałam lekkie, i nie mam żadnej traumy to jednak jest strach. Dlaczego? Nie wiem, ale wydaje mi się to zabawne, bo zawsze się śmiałam że z moimi porodami to za kogoś mogę rodzić[emoji23]

kredka82 nie wiem co poradzić Ci na infekcje, w ciąży nigdy nie miałam, często od bielizny dostawałam swędzenia, ale to tylko na zewnątrz i zawsze clortimazolum pomagała jako maść. Nic więcej nie doradze.

Ja też mam dwie lewe ręce do czegokolwiek, mój P za to jest bardzo kreatywny, więc gdy dziewczynkom trzeba jakieś stroje zrobić to on się tym zajmuje.

Dziewczyny gratuluję wizyt, maluszki są przecudne. Ja mam wizytę już jutro, tak zleciało. Nie mogę się doczekać [emoji4]


p19ucsqvyg9mlpha.png


Ty ciotka to pośpij I za mnie bo mi nie wychodzi... :))
 
Słuchajcie a czy któraś z Was zarąbiście się boi porodu (pytanie pozornie głupie bo przecież jest ciąża to I poród musi być ew. CC)ale chodzi mi o jakies traumy czy obawy po poprzednich porodach... ??


Ja się bardzo boję I powiem że sama myśl to dla mnie masakra,paraliżuje mnie to I jak ten czas mija to cykor coraz większy...
Ja mam... ale chyba tak naprawdę najbardziej to boję się tego co mnie po porodzie czeka (szycie i polog)...

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry