reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Ja mam wizytę w poniedziałek i zastanawiam się czy będzie juz serduszko, bo czytałam ze serduszko zaczyna bic w 22-23 dniu od zapłodnienia... gdyby do zapłodnienia doszlo najpóźniej 16 lipca to juz poniedziałek by bylo serduszko, ale jesli 18.07 to jeszcze nie....
Mam tez wizytę w czwartek, trzy dni później, i może wtedy cos będzie...
Kurcze, doczekać się nie mogę[emoji23]

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Zobaczymy jak będą wyniki. Ale jakoś nie czuje żeby to było zapalenie bo przechodzi... Pije duuuzo wody i sikam cały czas. Ostatnie sikanie to taki delikatny ból. Wczoraj mało piłam więc może to tylko zageszczony mocno mocz był? Pocieszam się...

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Oby [emoji5]

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tez mam jakis taki dziwnie lekko powiekszony brzuch. Jeszcze wczesnie, ale hormony juz dzialaja i moze po woli zaczynaja ochraniac dzidzie [emoji4]

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No ja też chuda nie jestem i pewnie wcześniej odruchowo wyciągałam brzuch a teraz się nie da[emoji6] w jensy też już się nie mogę zapiąć, najlepsze są biodrowki ale w nich brzuch właśnie wystaje i ciężko maskować nawet luźna bluzka. Ja w pierwszej ciąży miałam ogromny brzuch i dość szybko było go widać[emoji5]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam wizytę w poniedziałek i zastanawiam się czy będzie juz serduszko, bo czytałam ze serduszko zaczyna bic w 22-23 dniu od zapłodnienia... gdyby do zapłodnienia doszlo najpóźniej 16 lipca to juz poniedziałek by bylo serduszko, ale jesli 18.07 to jeszcze nie....
Mam tez wizytę w czwartek, trzy dni później, i może wtedy cos będzie...
Kurcze, doczekać się nie mogę
emoji23.png


Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Forum BabyBoom mobile app
Ja mam wizytę w poniedziałek i zastanawiam się czy będzie juz serduszko, bo czytałam ze serduszko zaczyna bic w 22-23 dniu od zapłodnienia... gdyby do zapłodnienia doszlo najpóźniej 16 lipca to juz poniedziałek by bylo serduszko, ale jesli 18.07 to jeszcze nie....
Mam tez wizytę w czwartek, trzy dni później, i może wtedy cos będzie...
Kurcze, doczekać się nie mogę[emoji23]

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Forum BabyBoom mobile app

U mnie wychodzi podobnie z datami jak u Ciebie,skoro idziesz pierwsza będę czekac na wieści:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kciuki zaciśnięte Monia[emoji5]
Ech... też mi się nic nie chce - mogłabym cały dzień w łóżku leżeć ale córka nie daje[emoji6]
Dziewczyny a jak z waszymi brzuszkami - tzn. Ja mam tak wzdęty że wyglądam jakbym była w 12tc a nie 6. [emoji50] ubieram tylko luźne rzecZy ale i tak brzuch wystaje[emoji12]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja zawsze miałam wystający, ale teraz tylko coś zjem to się robi jak piłka.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale cisza[emoji85]
Dzisiaj dzień spodziewanej@ ..na szczęście cisza..[emoji3] piersi bolą mnie tak jakby były pełne mleka[emoji30][emoji30]
Zaznaczam że przed miesiaczkami są one po prostu tkliwe. Te dni po prostu bolą. A dziś szczególnie.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry