reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Ja tez ostatnia miesiaczke miałam 1.07.Lakarz Wyliczyl termin na 4 kwiecień.Dziasiaj mamy dokładnie 4 tydzień ciąży i 6 dni.Jesli chcesz dokładnie obliczac plecam Kalkulator ciąży i porodu Parenting.Pozdrawiam

Dziwne bo ja ostatnia miesiąc złe mialam 3/07 a poród lekarz wyliczył na 09/ 04...?? Wiem ze jutro zaczynam 5 tydzień :)
 
reklama
Ktoś pytał czy ok jest pic zielona herbate w ciąży, znalazłam artykuł na ten temat, bo sama lubie zielona herbate. W prawdzie artykol znalazłam na stronie brytyjskie, mówiący , ze nie znaleziono przeciwwskazań do picia zielonej herbaty w ciąży, jednak ze należy pamiętać ze zawiera ona troszkę mniej kofeiny niż zwykła herbata.. Wiec zalecana dawka to nie wiecej niż 2 kupki SLABEJ zielonej herbaty dla ciężarnych dziennie :)
Takze do śniadania słabiutka zielona popijam :)
To ja[emoji6] dzięki - w takim razie do śniadania jedna dziennie będę sobie pila[emoji2]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Odważna jestes, bez znieczulenia, a co nie bolała?? Czy balas się o efekt na dziecko?
Bolalo i to jak diabli , znieczulenia nie chciałam bo myślałam że to spowolni akcje a ja już chciałam mieć to za sobą [emoji23]

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dobrze wspominam mój poród w UK . Znieczulenie chcieli dać ale nie chciałam , czemu ? Nie wiem sama. Teraz skorzystam myślę


Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie po prostu nie zadziałało znieczulenie. Przyszedł po porodzie anestezjolog i przeprosił ale powiedział że się zdarza[emoji6]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Odważna jestes, bez znieczulenia, a co nie bolała?? Czy balas się o efekt na dziecko?
Ja dwójkę uridzilam bez znieczulenia, przy pierwszym nie chciałam[emoji48] a przy córce to nawet byn nie zdążyłam bo jak przyjechał am na izbę przyjec to miałam 1,5cm rozwarcia a pół godziny później jak po papierologi trafilam na porodowke to tylko zdążyłam się położyć i 10 minut później młodą tulilam do siebie[emoji41]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie po prostu nie zadziałało znieczulenie. Przyszedł po porodzie anestezjolog i przeprosił ale powiedział że się zdarza[emoji6]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak, tak słyszałam właśnie , że może tak być . Teraz będzie napewno lepiej [emoji16]

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom

A i szczeze żyje nadzieją że drugi poród szybszy i łatwiejszy , tego się trzymam [emoji16][emoji16]

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja dwójkę uridzilam bez znieczulenia, przy pierwszym nie chciałam[emoji48] a przy córce to nawet byn nie zdążyłam bo jak przyjechał am na izbę przyjec to miałam 1,5cm rozwarcia a pół godziny później jak po papierologi trafilam na porodowke to tylko zdążyłam się położyć i 10 minut później młodą tulilam do siebie[emoji41]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Wow... zazdroszczę tak szybkiego porodu[emoji1] to teraz będę sobie wmawiać że mój drugi właśnie taki będzie[emoji6]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bolalo i to jak diabli , znieczulenia nie chciałam bo myślałam że to spowolni akcje a ja już chciałam mieć to za sobą [emoji23]

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom

To mnie pocieszylas,... :/
Moja szfagierka twierdzi ze przez to ze jej wkuwali się do kregoslupa ma problem z plecami ??
Ale nie wiem czy probuje mnie tylko przestraszyc??

To ja[emoji6] dzięki - w takim razie do śniadania jedna dziennie będę sobie pila[emoji2]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom

Nie ma za co :) , tylko pamietaj nie za mocna :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wow... zazdroszczę tak szybkiego porodu[emoji1] to teraz będę sobie wmawiać że mój drugi właśnie taki będzie[emoji6]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
Pierwszy porod od skurczow do urodzenia trwal pelna rowna dobę[emoji36] drugi szesc razy mniej[emoji41] i zeby było smieszniej to nawet nie wiedziałam przy drugim porodzie ze wody mi odeszły! Dopiero polozna mnie uświadomiła na izbie ze wody mi odeszly,a ja nawet nie wiedziałam[emoji23]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja dwójkę uridzilam bez znieczulenia, przy pierwszym nie chciałam[emoji48] a przy córce to nawet byn nie zdążyłam bo jak przyjechał am na izbę przyjec to miałam 1,5cm rozwarcia a pół godziny później jak po papierologi trafilam na porodowke to tylko zdążyłam się położyć i 10 minut później młodą tulilam do siebie[emoji41]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Ha.. Tez tak szybko chce :p trzeba wierzyć a sie stanie hehe :p
 
Do góry