reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
U mnie tez balagan. Męża cale dnie nie ma, w soboty trzepie nadgodziny zeby kasy więcej bylo.. A lekarz kazal mi prowadzić oszczędny tryb zycia i duzo lezec.. Synek mieszkanie dosłownie demoluje w tym czasie jak "odpoczywam"..
 
Hej :)
Moja najmłodsza po 1,5 tyg w przedszkolu wróciła z gorączką. Okazało się, że jakaś mądra mamusia dała rano dziecku paracetamol i wysłała chore do przedszkola. Po śniadaniu jak lek odpuści okazali się że bieda miała 40 stopni. Gdzie ludzie mają łby to ja nie wiem... Niedojrze swoje dziecko naraża to inne też.

Ja z trójką dzieci odpuściłam sobie swoją własną fobie. Mam ogarnięte, czysto ale jak zdarzy się, że nie dam rady ogarnąć to się nie biczuje. Szkoda życia na pierdoły.

VegeMamo jeszcze masz czas na napływ instynktu. Daj sobie czas. Z pierwszym swoim dzieckiem oswoiłam się grubo po porodzie. Mąż gugał do niego, a ja patrzyłam jak na debila i się zastanawiałam co ze mną jest nie tak ;) teraz już wiem co... Potrzebowałam czasu, a moje dziecko nie ma z tego powodu deficytów ;) teraz też mi daleko od srania tęczą

Ja dziś odebrałam swoje wyniki. Spodziewałam się masakry ale jest bardzo dobrze. Kocham ciążę, za te 9 mc zdrowia które mi daje :)

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez w domu robie ile moge, bez przesady, nie da sie ze wszyatkim zdążyć.. dawno się wyleczyłam z perfekcjonizmu.
Wieczorem trzeba najmłodszego kąpać, usypiać, ze starszymi lekcje odrabiać, teraz mam zmyware nierozładowana i stos brudnych naczyń. Pewnie jutro rozładuje, załaduje i znów trzeba włączać ;) codziennie zmywarka chodzi. Prasowanie tez odkladam juz 2 dni, jutro też pewnie nie dam rady. Dobrze że m pierze i wiesza.
 
Hej :)
Moja najmłodsza po 1,5 tyg w przedszkolu wróciła z gorączką. Okazało się, że jakaś mądra mamusia dała rano dziecku paracetamol i wysłała chore do przedszkola. Po śniadaniu jak lek odpuści okazali się że bieda miała 40 stopni. Gdzie ludzie mają łby to ja nie wiem... Niedojrze swoje dziecko naraża to inne też.

Ja z trójką dzieci odpuściłam sobie swoją własną fobie. Mam ogarnięte, czysto ale jak zdarzy się, że nie dam rady ogarnąć to się nie biczuje. Szkoda życia na pierdoły.

VegeMamo jeszcze masz czas na napływ instynktu. Daj sobie czas. Z pierwszym swoim dzieckiem oswoiłam się grubo po porodzie. Mąż gugał do niego, a ja patrzyłam jak na debila i się zastanawiałam co ze mną jest nie tak ;) teraz już wiem co... Potrzebowałam czasu, a moje dziecko nie ma z tego powodu deficytów ;) teraz też mi daleko od srania tęczą

Ja dziś odebrałam swoje wyniki. Spodziewałam się masakry ale jest bardzo dobrze. Kocham ciążę, za te 9 mc zdrowia które mi daje :)

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
"daleko mi do srania tęczą" to coś co absolutnie poprawiło mi nastrój! Wreszcie wiem jak opisać swój stan :-D
 
30lat to taka młodziutka? Poza tym mialam rentgena w 8tyg :( i to mnie martwi

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
nio :)....ja tez mialam pierwszy dziec w wieku 30 lat a teraz 37 lat...uwierz mi jest roznica. Jeden xray nie ma takiego silnego promieniowania -juz nie pamietam ale w szkole stomatologicznej nam to jakos tlumaczyli i przekladali na loty samolotem...poxa tym to chyba Ciebie dwoma fartuchami nakryli ;) ja juz pisalam ze cala pietwsza viaze robilam rtg pacjentom po 10 dziennie i wszystko ok :)
nie martw sie na zapas bo zwarjujesz ;) no i fasolka tez wie ze sie martwisz ;)

Zastanawiam się czy dziś tez przyjdzie po 21 na wizytę zalany.Ja dziś ogólnie powiedziałam mężowi żeby nie przychodził.Nawet by się nie wyrobił dziś, bo późno kończy prace, a jeszcze mieszkanie musi ogarnąć i zakupy.I jak wyjdę ze szpitala to nie wiem czy dam radę przez chociaż tydzień nic nie robić w domu.Ja nie lubię jak jest bałagan [emoji21],bo źle mi się odpoczywa.Chciala bym bez problemowo ciążę przechodzić, a tu więcej pochodzę i juz brzuch boli.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
tez tak mam ze jak jest balagan to nie moge odpoczac ale mpj wladny bajzel mi nie przeszkadza ;) tylko cudzy...
 
Ja to nie mam od kogo coś dostać w "spadku" ;) wszystko muszę kupić, ale pewnie cześć na olx-ie wyszukam. Co do miejsca na rzeczy dziecka to chcę trochę powyrzucać z szaf. Myślałam o pokoiku dla dziecka, ale chyba pierw i tak by spało na dostawce do łóżka żeby nie łazić na karmienie za daleko. Z resztą nie mam pojecia o noworodkach ;p Jakoś będę musiała się wszystkiego nauczyć.

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez jestem zielona w tych kwestiach niestety.Mysle, że wszystkiego się nauczę.Duzo daje jak się coś od kogoś dostaje, bo te rzeczy strasznie drogie.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tez jestem zielona w tych kwestiach niestety.Mysle, że wszystkiego się nauczę.Duzo daje jak się coś od kogoś dostaje, bo te rzeczy strasznie drogie.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
Tez mam siostrę która ma małą :) za 3 dni skończy 7 miesięcy wiec jak będę miała dziewczynkę będę miała wszystko :)
 
Do góry