reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny dzisiaj cały dzień mam uporczywy i dziwny objaw a mianowicie dużo śliny mi sie w buzi produkuje, jestem lekko podziebiona ale nie wiem czy to wina ciazy czy przeziębienia a może tak coś po prostu?!
 
Dziewczyny dzisiaj cały dzień mam uporczywy i dziwny objaw a mianowicie dużo śliny mi sie w buzi produkuje, jestem lekko podziebiona ale nie wiem czy to wina ciazy czy przeziębienia a może tak coś po prostu?!
Tez mam dużo silny, w nocy to poduszka mokra hehe chyba taki etap i możliwe ze będzie on trwał do końca ciąży [emoji14]
 
Dziewczyny a macie cos sprawdzonego na katar? Leje mi sie z nosa, wzielam tabletki na alergie i nic lepiej..
Katar alergiczny czy chorobowy? Ja mam zapas spreyu do nosa dla kobiet w ciąży w razie gdyby się nasilil tak samo na gardło i kaszel
1505246293-aaaaaa.jpeg
 
Planowana, bo mi mówiła, że poroniła w 4 miesiącu i szpital ja chciał oskarżyć,że to była jej wina.Bo do 4 miesiąca nie wiedziała o ciąży.To na bank planowali, ale mam wrażenie, że ona do końca nawet nie wie w którym jest tygodniu ciąży.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
A czyli pila palila itd... do 4 miesiaca... nie do pomyslenia..
 
Ja to nie mam od kogo coś dostać w "spadku" ;) wszystko muszę kupić, ale pewnie cześć na olx-ie wyszukam. Co do miejsca na rzeczy dziecka to chcę trochę powyrzucać z szaf. Myślałam o pokoiku dla dziecka, ale chyba pierw i tak by spało na dostawce do łóżka żeby nie łazić na karmienie za daleko. Z resztą nie mam pojecia o noworodkach ;p Jakoś będę musiała się wszystkiego nauczyć.

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie przejmuj sie ja tez nic nie mam i tez za bardzo chyba nie mam od kogo dostac wiec wszystko musze kupic.
Ja mysle ze wstawomy lozeczko do naszej sypialni bo tak bedzie latwiej a miejsce mamy a i tak bede chyba chciala kolyske na dol zeby nie latac po schodach
 
reklama
A czyli pila palila itd... do 4 miesiaca... nie do pomyslenia..
Pewnie tak.Ogolnie dziś wieczorem miałam z nią i jej facetem przeboje.
Przyszedł z wizytą po 20 kompletnie pijany i zaczeli się kłócić i szarpać.Powiedział, że jej zajebie i szarpał ja.Powiedzialam, żeby ją zostawił i wyszedł, bo idę po pielęgniarkę.Powiedział, że zaraz mi zajebie.Poszlam po pielęgniarkę i wyszłam z pokoju i zadzwoniłam po męża.Oni zamiast go wyprosic to go zostawili pijanego z nią z piwem w kieszeni.Schowalam się w socjalnym, bez kapci, bo wcześniej coś z nią gadał o więzieniu.Nie wiadomo czy by mnie za to nie uderzył.Dopiero jak mąż przyjechał wyszłam i poszłam z nim poprosić o przeniesienie na inna sale.Jak by mnie nie przenieśli to bym się sama wypisała.Na koniec powiedzieli, że jak by wiedzieli to by policję wezwali.Mam nadzieje, ze więcej nie trafię na takie osoby.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry