reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Ja jutro idę do lekarza na prywatną wizytę aby potwierdzić ciąże i może uda się zobaczyć maluszka. Na serduszko jeszcze nie liczę ale to różnie bywa. według om to mamy 6 tydzień (5+5). Dzisiaj byłam prawie cały dzień z mała na spacerze korzystałyśmy z pogody. Współżyłam z mężem ale jakoś mnie to nie kręciło mam nadzieję, że to się zmieni. Bardziej dokuczają mi zawroty głowy i duszności.


Trzymamy kciuki.Pogoda faktycznie sprzyjała wczoraj na długie spacery.
Ja zdecydowanie w ciąży wolę prysznice.
Jestem już po wizycie jest to 8 tydzień słyszałam wczoraj pierwszy raz serduszko:):) Niestety krwiak rośnie jestem na zwolnieniu do 11.09.Ale dziś musiałam przyjść do pracy przekazać wszystkie sprawy koledze. No i niestety nasłuchałam się " ciekawe kto przyjdzie na Twoje miejsce" A nie wiadomo czy 12 nie wrócę do pracy. Szefowi jeszcze nie mówiłam bo jest na wakacjach wraca w piątek mam zamiar spotkać się z im w sobotę, ale akurat nie mam czego się obawiać bo jest naprawdę w porządku.( Mam nadzieję, że się nie mylę:rolleyes2:) A wy już powiedziałyście swoim pracodawcą?
 
A co jest nie tak z wątróbką?

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
To ze względu na wysoka ilość witaminy A w watrobach. Kobiety w ciąży nie powinny spożywać zbyt dużej dawki witaminy A bo moze zaszkodzić rozwojowi płodu. To Samo z marchewka - nie w dużej ilości bo tez jest bogata w witamine A ;)
 
1 (09.30) wanda123 / usg, wiz. kontr. /
31 (12:30) Iwona Waw / gin /
31 (13:30) LMax / midwife /
31 (19:50) igafiga /gin, usg /
Dziewczyny koniecznie napiszcie jak po wizytach
 
Trzymamy kciuki.Pogoda faktycznie sprzyjała wczoraj na długie spacery.
Ja zdecydowanie w ciąży wolę prysznice.
Jestem już po wizycie jest to 8 tydzień słyszałam wczoraj pierwszy raz serduszko:):) Niestety krwiak rośnie jestem na zwolnieniu do 11.09.Ale dziś musiałam przyjść do pracy przekazać wszystkie sprawy koledze. No i niestety nasłuchałam się " ciekawe kto przyjdzie na Twoje miejsce" A nie wiadomo czy 12 nie wrócę do pracy. Szefowi jeszcze nie mówiłam bo jest na wakacjach wraca w piątek mam zamiar spotkać się z im w sobotę, ale akurat nie mam czego się obawiać bo jest naprawdę w porządku.( Mam nadzieję, że się nie mylę:rolleyes2:) A wy już powiedziałyście swoim pracodawcą?
Ja ciągle się zamierzam powiedzieć pracodawcy, Ale liczę się z negatywnym podejściem do sprawy więc jakoś zwlekam . Mimo iz jest kobietą. [emoji6]
Spodziewam się po tej wiadomosci, że będę musiała szybko uciekać na zwolnienie, że względu na pogorszenie się stosunków między nami. [emoji6]



Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ze względu na pierwsze poronienie powiedziałam od razu, wtedy czekałam do wizyty pracować musiałam w miarę normalnie i nie mówię że przez to ale wyszło jak wyszło... dzisiaj znowu będę dzwonić ze przyjdę max na pół nią bo mam usg płuc ale powiedział mi ze mam się o nic nie martwić wiec mam nadzieje ze to było szczere hehe :)
 
Jak byłam chyba w 4 tygodniu tez sie zapomnialam i pochlonelam cały ser plesniowy. Nie wiem co mnie opetalo bo z rok chyba nie jadłam a tu taki smak. Pozniej przypomniało mi sie ze kobieta w ciąży nie wolno i bilam sie z myślami. ..
Na szczescie mąż przeczytał w sklepie, ze ten ser jest pasteryzowany, wiec nie powinien zaszkodzić. Ale mimo wszystko strach jest...:/
 
reklama
Do góry