reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Cześć :) gratuluję wszystkim szczęśliwych wizyt! Ja już jutro i nie mogę się doczekać.
Co do zachcianek to jakoś bardzo nie mam, w pierwszej ciąży to zjadłam chyba z beczkę kapusty kiszonej i skrzynkę grapefruitów ;) a teraz w normie, ostatnio mam ochotę na sok Kubuś i maliny ale nie jakoś tak bardzo. Ale np wczoraj jechałam wieczorem na paznokcie, a jak wychodziłam to moja mama robiła gołąbki, i ja przez cały wieczór myślałam tylko o nich ;) jak wróciłam o 23 to zjadłam 2 i kurde miałam wziąć do pracy i zapomniałam :( ale pyszne były ;)
Miłego dnia
 
Jestem po wizycie:
Schudłam kilogram
Ciśnienie wysokie- oszczędzając tyb życia zero sportu itp
Cukier w moczu
Dzidzia 13mm serduszko puka pięknie [emoji7]
Dostałam Skierowanie na badania prenatalne do kliniki- na życzenie ( częściowo płatne)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie ja mieszkam na wsi, swoje indyki mamy ale mama dala wątrobę do pasztetu na 100% :/ Indyki nie były w sumie leczone na nic wiec nie powinny miec leków w organizmie... raczej....

Napisane na SM-T555 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co jest nie tak z wątróbką?

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
duzo zawiera witaminy A/retinol a to powoduje wady rozwojowe u dziecka szczegolnie w pierwszym trymestrze. Natomiast ja mysle ze to by trzeba bylo pare razy w tygodniu jesc zeby osiagnac grozne dla dzidzi stezenie. Watpie zeby jedna porcja mogla zaszkodzic...
 
reklama
No właśnie ja mieszkam na wsi, swoje indyki mamy ale mama dala wątrobę do pasztetu na 100% :/ Indyki nie były w sumie leczone na nic wiec nie powinny miec leków w organizmie... raczej....

Napisane na SM-T555 w aplikacji Forum BabyBoom
to bardziej o witamine A chodzi. watrobka ma jej bardzo duzo i jest wlasnie z tego powodu zdrowa tylko ciezarnym szkodzi :(
 
Do góry