reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

GRATULUJE Fasolek i serduszek[emoji5]
Dzień pełen dobrych wiadomości[emoji1]
Podczytywalam w ciągu dnia ale nie miałam kiedy odpisać. Ja mam straszne zachcianki i to w danym momencie. Potem jak już zjem to najczęściej mi niedobrze i takie błędne koło[emoji32]

Kurcze dziewczyny ja już nawet martwię się wielkością brzucha - jak mnie dZisiaj mama zobaczyła to powiedziała że wyglądam jak 4-5miesiąc i faktycznie brzuch już odstaje tak że widać w luźnych bluzkach... do tego jest taki napięty że skóra już zaczyna swędzieć... już jestem +3kg w takim tempie to do końca ciąży będzie +30[emoji32]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
IsabellaSimon ja sobie nie zazdroszczę, chciałabym dobić do 60 kg, bo wyglądam jak szkielet, ale u nas to rodzinne. Teraz z jedzeniem też się nie ograniczam a jem często by nie mieć mdłości, a na wadze może z +0,3 przybyło [emoji34] ja też nie mam zachcianek, chociaż w tamtym tygodniu zjadłab wszystkie pasztety jakie miałam w zasięgu ręki, razem z pomidorem no i na przegryzke nektarynke.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Gratuluję dziewczyny bijacych serduszek. Ja nie mam ochoty na słodkie w ogóle. Ja startuje z waga 45kg przy wzroście 169, jem, jem a nic nie przybywa w poprzednich ciązach przytyłam po 12 kg mój gin stwierdził że jak na mnie to nie mało, a miałam nadzieję przytyć że 20-25kg żeby mi coś po porodzie zostało, bo normalnie nie mogę przytyć. U mnie brzuszek też już się delikatnie pokazuje, ale jak narazie we wszystko się mieszcze.

p19ucsqvyg9mlpha.png
Szczesciara.... ja Ci z checia troche tluszczyku oddam[emoji6]
 
Ciąża czy poza ciążą apetyt mam spory i zachcianki też ;)Teraz mimo całodobowych mdłości wcinam dużo. W sumie tylko w pierwszej ciąży wymiotowalam do ok. 20 tyg, a całą ciążę żywiłam się nabiałem, owocami i warzywami. Na nic innego spojrzeć nie mogłam a co dopiero zjeść. W pozostałych ciążach wciągam jak odkurzacz ;) i w się dobrze. Współczuję tym dziewczynom, które jeść nie mogą.
 
Hej laski, ja tez po wizycie [emoji3] serduszka nie slyszalam ☹ ale midwife pobrala mi krew do 5 strzykawek , wyslala prosbe o umowienie mnie na usg za 2,5 tygodnia ( przyjdzie poczta dokladna data) i mam juz date nastepnego spotkania z nia [emoji3] . To tyle [emoji3]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratuluję dziewczyny bijacych serduszek. Ja nie mam ochoty na słodkie w ogóle. Ja startuje z waga 45kg przy wzroście 169, jem, jem a nic nie przybywa w poprzednich ciązach przytyłam po 12 kg mój gin stwierdził że jak na mnie to nie mało, a miałam nadzieję przytyć że 20-25kg żeby mi coś po porodzie zostało, bo normalnie nie mogę przytyć. U mnie brzuszek też już się delikatnie pokazuje, ale jak narazie we wszystko się mieszcze.

p19ucsqvyg9mlpha.png



To tak jak u mnie. W pierwszej ciaxy przytylam 12kg. Zaczynałam od 48kg. przy 160cm. Tez chciałam żeby mi coś z tej ciaxy zostało a tu jeszcze ubyło i teraz startuje z 46kg
 
Na dzisiejszej wizycie zobaczyliśmy ,,nasze szczęście" pęcherzyk. z usg jestem w 5+2 tc a termin na 29.04.2018 czyli się zgadza. Następną wizytę mam na 27.09. nasz lekarz idzie na urlop i w międzyczasie mam zrobić wyniki w laboratorium. Przepisał mi duphaston 2 razy po 1.
 
Na dzisiejszej wizycie zobaczyliśmy ,,nasze szczęście" pęcherzyk. z usg jestem w 5+2 tc a termin na 29.04.2018 czyli się zgadza. Następną wizytę mam na 27.09. nasz lekarz idzie na urlop i w międzyczasie mam zrobić wyniki w laboratorium. Przepisał mi duphaston 2 razy po 1.
A do kogo chodzisz?

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
reklama
A ja znowu się śpię...ten dziwny promieniujacy ból żołądka...ehhhh.... [emoji21]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry