reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

IsabellaSimon ja sobie nie zazdroszczę, chciałabym dobić do 60 kg, bo wyglądam jak szkielet, ale u nas to rodzinne. Teraz z jedzeniem też się nie ograniczam a jem często by nie mieć mdłości, a na wadze może z +0,3 przybyło [emoji34] ja też nie mam zachcianek, chociaż w tamtym tygodniu zjadłab wszystkie pasztety jakie miałam w zasięgu ręki, razem z pomidorem no i na przegryzke nektarynke.

p19ucsqvyg9mlpha.png
no zawsze tak jest chyba ze jak sie jest szczuplym to by sie wolalo odwrotnie i bjak juz jest odwrotnue to to tez odwrotnie :) itp ;)
W UK pasztety sa na zabronionej liscie. Natomiast ich pasztety sa inne niz te polskie np podlaskie...a ja i tak jestem zdania ze troszke czasem nie powinno zaszkodzic.
 
reklama
Hej laski, ja tez po wizycie [emoji3] serduszka nie slyszalam ☹ ale midwife pobrala mi krew do 5 strzykawek , wyslala prosbe o umowienie mnie na usg za 2,5 tygodnia ( przyjdzie poczta dokladna data) i mam juz date nastepnego spotkania z nia [emoji3] . To tyle [emoji3]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
no tak to jest u midwife niestety... a czemu usg za 2.5 tyg ? ich przedzial jest 10 -14 tydzien ...moje wypada na 12t 5d wg om a wg wczorajszego usg to bede 13t1d !!!!a ty ktory tydzien bedziesz za te 2.5 tyg?
u mnie te maternity app byly zamowione przez GP juz chyba w czwartym tyg. i oba przyszly razem midwife i usg.
 
Ostatnia edycja:
no tak to jest u midwife niestety... a czemu usg za 2.5 tyg ? ich przedzial jest 10 -14 tydzien ...moje wypada na 12t 5d wg om a wg wczorajszego usg to bede 13t1d !!!!a ty ktory tydzien bedziesz za te 2.5 tyg?
u mnie te maternity app byly zamowione przez GP juz chyba w czwartym tyg. i oba przyszly razem midwife i usg.
Za 2,5 tyg bedzie u mnie 12 tydz [emoji4]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
no zawsze tak jest chyba ze jak sie jest szczuplym to by sie wolalo odwrotnie i bjak juz jest odwrotnue to to tez odwrotnie :) itp ;)
W UK pasztety sa na zabronionej liscie. Natomiast ich pasztety sa inne niz te polskie np podlaskie...a ja i tak jestem zdania ze troszke czasem nie powinno zaszkodzic.
A to mozna jesc pasztet? Ja myslalam ze zabrpnione bo do kazdego daje sie watrobke a tej nie mozna. Ale jak sie myle to mnie uswiafomncie bo w polskich sklepach rozne pasztety do wyboru[emoji6]
 
Oh nie wiedzialam o pasztetach....a jadlam ostatnio bo mama z indyka zrobila :(

U mnie delikatnie sie uwypuklil brzuszek na dole ale chowa sie jak leżę czy siedzę. Pewnie jeszcze trochę czasu poczekać trzeba ;)

Napisane na SM-T555 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie słyszałam o pasztetach, ale wcinalam takie w foremkach więc myślę że tam żadnej wątróbki nie ma, chociaż w sumie nie zaszkodzi sprawdzić składu. Ja o tej wątrobce przypomniałam sobie jak że smakiem zjadłam kaszanke i mówię do mojego że o jaka dobra bo dużo wątróbki i dopiero wtedy mi się żarówka zapaliła. W sumie dobrze ze ja wątrobę toleruje właśnie tylko w kaszance.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
reklama
Oh nie wiedzialam o pasztetach....a jadlam ostatnio bo mama z indyka zrobila :(

U mnie delikatnie sie uwypuklil brzuszek na dole ale chowa sie jak leżę czy siedzę. Pewnie jeszcze trochę czasu poczekać trzeba ;)

Napisane na SM-T555 w aplikacji Forum BabyBoom
Mysle ze mamowy pasztet z indyka jest ok to o watrobke w nich chodzi ;)
 
Do góry