reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Czy Wy macie dziwne zachcianki?
Bo ja jak jutro nie zjem flaczkow to oszaleje! I jeszcze marzy mi sie galaretka ze swinki skropiona octem mmmmm.....
Ja dziś w sklepie wypiłem sok jabłkowy. Wyszłam że sklepu i w aucie zjadlam paczka. Weszłam do domu i zjadlam śledzie.... [emoji219]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratuluję dziewczyny bijacych serduszek. Ja nie mam ochoty na słodkie w ogóle. Ja startuje z waga 45kg przy wzroście 169, jem, jem a nic nie przybywa w poprzednich ciązach przytyłam po 12 kg mój gin stwierdził że jak na mnie to nie mało, a miałam nadzieję przytyć że 20-25kg żeby mi coś po porodzie zostało, bo normalnie nie mogę przytyć. U mnie brzuszek też już się delikatnie pokazuje, ale jak narazie we wszystko się mieszcze.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Foty dodajesz Tak- przy opcji "SZYBKA ODPOWIEDZ"Masz taki ptaszek-rozwiń to i jest spinacz. Za pomocą n8ego dodasz foty z tel lub możesz zrobić fote w danym momencie-aparat

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Foty dodajesz Tak- przy opcji "SZYBKA ODPOWIEDZ"Masz taki ptaszek-rozwiń to i jest spinacz. Za pomocą n8ego dodasz foty z tel lub możesz zrobić fote w danym momencie-aparat

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
dzieki wielki. niestety nawet szybkiej odpowiedzi nie moge znalezc- mam tylko odpowiedz ale...cos onnego wymozdzylam z wyslij plik i jak tylko rusze sie z sofki po zdjecie to wgram ;)
 
Ja póki co to słodycze na zasadzie mogą być,ale nie kwicze za nimi jak nie ma[emoji14]
Zachcianki jako takie mnie omijaja, chociaż w kółko mogłabym jeść ruskie pierogi i bułkę z serem topionym [emoji23]

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
reklama
Gratuluję dziewczyny bijacych serduszek. Ja nie mam ochoty na słodkie w ogóle. Ja startuje z waga 45kg przy wzroście 169, jem, jem a nic nie przybywa w poprzednich ciązach przytyłam po 12 kg mój gin stwierdził że jak na mnie to nie mało, a miałam nadzieję przytyć że 20-25kg żeby mi coś po porodzie zostało, bo normalnie nie mogę przytyć. U mnie brzuszek też już się delikatnie pokazuje, ale jak narazie we wszystko się mieszcze.

p19ucsqvyg9mlpha.png
kurcze zazdraszczam ;)
 
Do góry