reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Hej Kobietki
Jestem jestem...na razie napiszę tylko tyle że nie byłam na IP... poszłam prywatnie do gin. Ciąż a jest w macicy...brak serducha jeszcze e wszystko dobrze wygląda. 18
08 beta 4100. 23.08 beta 20800? Dobry przyrost? Mój termin porodu z usg to 21.04.2018.
Opiszę Wam jutro cala moja przygodę.
Buziak

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Grtuluje serduszek :* ja jeszcze nie mialam ani jednej wizyty a to niby ponad 7 tydzien :) (mi sie wydaje ze 8.08 doszlo do zaplodnienia) nawet wozyty jeszcze nie unowilam w poniedzialek bede szukac lekarza bo zauwazylam ze jak dluzej cos porobie pochodze i wogle to leci ze mnie delikatnie brazowe plamiki nie duze ale zawsze cos :)
 
Ania ja plamilam kilka dni na brazowy a nawet taki bezowy kolor w 4 tygodniu i mi to przeszlo.
To moga byc resztki po implantacji. A bete robilas?
 
Hej Kobietki
Jestem jestem...na razie napiszę tylko tyle że nie byłam na IP... poszłam prywatnie do gin. Ciąż a jest w macicy...brak serducha jeszcze e wszystko dobrze wygląda. 18
08 beta 4100. 23.08 beta 20800? Dobry przyrost? Mój termin porodu z usg to 21.04.2018.
Opiszę Wam jutro cala moja przygodę.
Buziak

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ufff...to dobrze bo sie martwilysmy ;)
 
Grtuluje serduszek :* ja jeszcze nie mialam ani jednej wizyty a to niby ponad 7 tydzien :) (mi sie wydaje ze 8.08 doszlo do zaplodnienia) nawet wozyty jeszcze nie unowilam w poniedzialek bede szukac lekarza bo zauwazylam ze jak dluzej cos porobie pochodze i wogle to leci ze mnie delikatnie brazowe plamiki nie duze ale zawsze cos :)[/QUOTE)

Hmmm...nie wiem jak wy dziewczyny liczycie bo ja w owulacji itp nie jestem mocna i nawet z testami owulacyjnymi jakos nigdy nie maialam pewnosci czy to napewno ten dzien...ale u mnie do zaplodnienia doszlo 26.7 :) na 100%....natomiast OM 13.7 i mo wychodzi 6t3d...
Ania a Ty za granica czy Ywoj lekarz na urlopie?
 
Ostatnia edycja:
Dzień Dobry Kobitki.... Coś mi się wiadomości I powiadomienia nie wyświetlają... Ja od rana w pracy I ledwo żyję... brzuch mnie tak boli że tragedia a do 14 daleko...
 
reklama
Mówiła mi również żeby nie brać magnezu bo on hamuje tak jak by rozwój macicy w początkowym okresie ciąży i kurde nie wiem czy to prawda bo mówiłam jej ze biorę 2 dziennie
Mi gin pozwolił brać magnez,a chodzę do ordynatora szpitala.Mowil tylko, żeby brać 50, a nie więcej.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry