reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

A lecialas bo kreci sie w glowie? Bo ja tak mam az vzarno przed oczami...
Bidna jestes ale choviaz masz juz swoje antidotum ;)
Lecialam bo robilo mi sie slabo,nogi miekly, pewnie z odwodnienia...cala noc co chwile sie budziłam na pare lykow wody....
Antiditum przestało już działać....i pyszny rosół pod teściowej poszedł w zapomnienie....a jeszcze dzisiaj sama z dzieciakami jestem...

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
reklama
Wszystko ok :) [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173] serducho biło :) 108 na min :) jeszcze nie było słychać ale pulsowalo :) wychodzi 5 tc 6 d
Daga super wiadomosci [emoji3] my tez niecierpliwie czekamy na nasze usg. A pytałaś się moze o te uplawy żółte[emoji5]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mówiła mi również żeby nie brać magnezu bo on hamuje tak jak by rozwój macicy w początkowym okresie ciąży i kurde nie wiem czy to prawda bo mówiłam jej ze biorę 2 dziennie
 
Ok to odstawiam ale pomagał mi jak bolał mnie brzuch [emoji14]
Ja biorę ze względów kardiologicznych. Gin wie ze biorę 2 tabletki dziennie i nic nie powiedziała. Kardiolog tez wie ze jestem w ciąży... skąd to info ze nie wolno w pierwszym trymestrze?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wg usg ciąża 3 dni młodsza a serduszko mogą nawet dzisiaj dopiero zacząć pracować :) z om termin na 19.04 a usg 22.04 :)

Dziękuję! :*
Gratulacje[emoji106] [emoji5] super że widziałaś serduszko[emoji177]

Wszystkim które czekają na wizytę - cierpliwości i oczywiście kciuki zaciśnięte[emoji5]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry