reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Ja biorę ze względów kardiologicznych. Gin wie ze biorę 2 tabletki dziennie i nic nie powiedziała. Kardiolog tez wie ze jestem w ciąży... skąd to info ze nie wolno w pierwszym trymestrze?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
W pierwszym trymestrze naturalne sa skurcze macicy,ktora sie powiększa z malej do ogromnej. Magnez wycisza skyrcze,obkurcza macice... tak mi mówiła położna

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
reklama
Ja biorę ze względów kardiologicznych. Gin wie ze biorę 2 tabletki dziennie i nic nie powiedziała. Kardiolog tez wie ze jestem w ciąży... skąd to info ze nie wolno w pierwszym trymestrze?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Powiedział mi tylko ze ma to wpływ na rozwój macicy ale ile w tym prawdy to nie wiem i ze dopiero po pierwszym trymestrze ona brać jak coś
 
Mówiła mi również żeby nie brać magnezu bo on hamuje tak jak by rozwój macicy w początkowym okresie ciąży i kurde nie wiem czy to prawda bo mówiłam jej ze biorę 2 dziennie
To chyba nie jest prawda bo magnez jest dobry na skurcze i wrecz zalecany. Dla przykladu wszystkie dziewczyny z watku in vitro biora max dawki magnezu
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny czy wszystkie juz oprpcz mnie mialy usg??????

Ja ide w środe prawfopodobnie i mam nadzieje ze bedzie już serduszko [emoji4]

Dagi - super wieści [emoji4]

Z tym magnezem też słyszałam że od 2 trymestru, ale on jest też w tych witaminach które się bierze od początku.
W każdym razie magnez tak samo jak żelazo nie wchłania się sam, z czymś trzeba brać, ale nie pamiętam z czym, bo żelazo to z wit C wiec jak jecie szpinak to skropiony sokiem z cytryny lub ponarańczy itp...
 
reklama
Ja ide w środe prawfopodobnie i mam nadzieje ze bedzie już serduszko [emoji4]

Dagi - super wieści [emoji4]

Z tym magnezem też słyszałam że od 2 trymestru, ale on jest też w tych witaminach które się bierze od początku.
W każdym razie magnez tak samo jak żelazo nie wchłania się sam, z czymś trzeba brać, ale nie pamiętam z czym, bo żelazo to z wit C wiec jak jecie szpinak to skropiony sokiem z cytryny lub ponarańczy itp...
Magnez z b6
 
Do góry