reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Taka jest prawda... Nasza starsza córcia ma zespół Aspergera.... Ach jacy wszyscy byli mądrzy,ile dobrych rad mieli... teraz inaczej na to patrze ale kiedys moja bezsilność I ludzka bezczelność nerwów napsuły....
 
reklama
Wiem dokładnie o czym mówicie. Moja Gabi bardzo lubi śpiewać, słucha w kółko piosenek zagranicznych, a później słuchając samego podkładu śpiewa słowo w słowo, uwielbia opowiadać, raz przeczytaną jej książkę potrafi opowiedzieć bez zastanowienia, zaczęła chodzić jak miała 11 miesięcy, jak miała 1,5 roku potrafiła łączyć słowa. Młodsza zaczęła chodzić w wieku 12 miesięcy, mówić pojedyncze słowa dopiero w wieku 2 lat, zanim zaczęła mówić umiała ułożyć puzzle 60 elementowe bez niczyjej pomocy. Uwielbia kolorowac, gdy tylko wyjedzie za linie każe drukować nowy rysunek. Dwie dziewczynki wychowywane tak samo, a tak bardzo się różnią. Kocham całym sercem, pomimo tego co potrafią a czego nie. Najbardziej boli jak ktoś mnie krytykuje że one czegoś nie potrafia, gdy one siedzą obok. Wiecie ja dodatkowo jestem dyskryminowana za to że jestem tak młoda mama. W końcu jutro skoncze 23 lata a tu 3 dziecko w drodze.

p19ucsqvyg9mlpha.png
Ja mam będę miała 4, a jakaś mega stara też nie jestem. Ludzie zawsze znajdą sobie coś żeby się przypier@@@. Jakby nie to, że jesteś młoda, powiedzieli by ze masz krzywe nogi albo oko ucieka.
I super że jesteś młoda. Jak rówieśnice będą miały bobasy, Ty będziesz miała "odchowane" panny (lub Panny i panicza) i będziesz panią życia :)
Z tego co piszesz masz fajnego faceta, mądre pannice i bobaska in side więc głowa do góry, olej głupie gadanie i ciesz się rodzina :)

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
 
Obecna partnerka mojego brata ma syna 19-sto letniego z autyzmem. I szczerze wydaje mi się ze to z nią mam najlepszy kontakt, jest w niej taka prawdziwa wrażliwość jaką powinna mieć matka, nie wiem jak to wyjaśnić. Nie narzuca swojej opini, jak poproszę doradzi.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Taka jest prawda... Nasza starsza córcia ma zespół Aspergera.... Ach jacy wszyscy byli mądrzy,ile dobrych rad mieli... teraz inaczej na to patrze ale kiedys moja bezsilność I ludzka bezczelność nerwów napsuły....
Mój syn starszy od zawsze był "inny". Zawsze miał podejrzenie aspargera, które upadało w badaniach. Co nie zmienia faktu że jest mega specyficzny, nie zachowuje się jak dzieci w jego wieku i też się nasłuchałam. Teraz już jadę z ludźmi tak jak oni ze mną. To zadziwiające jak szybko potrafią się odwalić :)

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
 
Roni21 jestem spełniona i to chyba jest najważniejsze, kocham czas spędzony z dziećmi, na prowadzeniu domu. Czasem ponarzekam, ale to chyba normalne. Odchowam dzieci będę mogła skupić się znów na sobie, całe życie przede mną, a już tyle mam szczescia [emoji7]

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Roni21 jestem spełniona i to chyba jest najważniejsze, kocham czas spędzony z dziećmi, na prowadzeniu domu. Czasem ponarzekam, ale to chyba normalne. Odchowam dzieci będę mogła skupić się znów na sobie, całe życie przede mną, a już tyle mam szczescia [emoji7]

p19ucsqvyg9mlpha.png
Właśnie o to chodzi :) i zawsze wracaj myślami do tego co tu napisałaś jak Cię jakaś mądra głowa wkurzy :)

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
 
Obecna partnerka mojego brata ma syna 19-sto letniego z autyzmem. I szczerze wydaje mi się ze to z nią mam najlepszy kontakt, jest w niej taka prawdziwa wrażliwość jaką powinna mieć matka, nie wiem jak to wyjaśnić. Nie narzuca swojej opini, jak poproszę doradzi.

p19ucsqvyg9mlpha.png


Dla mnie zawsze ważne było żeby nie oceniać a starać się zrozumieć....A takie wyjątkowe dzieci uczą wiele...
 
Hej :) przepraszam ze jestem mało aktywna ale jeszcze pracuje na drugiej zmianie i wtedy jesteście najbardziej aktywne wiec jak Was nadrobie (czasami 10 stron) to zapominam co której odpisać :D ale cieszę się z Waszych wizyt, gratuluję pięknych serc i przesyłam Wam mnóstwo energii bo czasami sama się czuje jak bym przeorala pole rękoma :D a tak naprawdę siedzę w pracy i odliczam godziny do wyjścia hehehe

Dzisiaj czułam się już lepiej, jedynie małe zmęczenie jutro wizyta i zaczynam się stresować [emoji32][emoji32][emoji32]

Brazowooka pamiętaj ze to Twoje życie, nikt za Ciebie go nie przeżyje wiec niech te swoje słodkie rady schowa sobie sobie dupsko. Ty sama wiesz na ile Twoje dziecko stać i jaki robią progress :) a ktoś kto interesuje się czyimś życie niech nie zapomni o swoim bo mu ucieknie i nawet nie będzie wiedział kiedy....
 
Hej
Ja dziś dostałam tel od gin że mam jechać na IP bo beta jest zła i jest ryzyko ciazy pozamacicznej... ehhh

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej
Ja dziś dostałam tel od gin że mam jechać na IP bo beta jest zła i jest ryzyko ciazy pozamacicznej... ehhh

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Oby to bylo tylko podejrzenie. Daj znac jak bedziesz wiedziala cos wiecej. Trzymam kciuki za Was [emoji110][emoji110][emoji110] bedzie wszystko ok [emoji11]

Dziewczyny ja wczoraj caly dzien mialam zawroty glowy i nudnosci, a dzis bolala mnie glowa tak , ze 3 paracetamole nie pomogly [emoji52][emoji54][emoji31]

Mycie okien zakonczylo sie na planach [emoji14]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry