reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Hej
Ja dziś dostałam tel od gin że mam jechać na IP bo beta jest zła i jest ryzyko ciazy pozamacicznej... ehhh

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Biedna daj znać jak będziesz wiedzieć coś więcej [emoji53].Który to tydzien?Coś powiedzieli konkretniej?
Trzymam kciuki ,żeby to nie była prawda[emoji110].

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej
Ja dziś dostałam tel od gin że mam jechać na IP bo beta jest zła i jest ryzyko ciazy pozamacicznej... ehhh

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Hej, spokojnie. Przecież byłaś na usg i lekarz widział pęcherzyk - więc chyba rownież widział gdzie on jest. Poza tym u Ciebie dosyć skomplikowana sytuacja z długością cykli - więc nie spodziewajmy się standardowych wyników. Znasz wynik tej "złej" bety? Trzymam kciuki, żeby jednak było OK.
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry dziewczyny[emoji4] chodzę spać o 20-21 a wstaje po 6 - w weekendy mnie to irytuje[emoji6]

Bronzowoka ja niecierpie porównywania dzieci. Między moja córka a siostrzenica jest 9miesięcy i jak się urodziła to dziecko anioł a moja to każdy szmer już się budziła prawie nieodkladalna, sama w ogóle nie potrafiła się bawić i ciągle ktoś musiał przy niej być. Oczywiście co słyszeliśmy?? Że to my ja tak nauczyliśmy że jak śpi to powinniśmy halasowac żeby była przyzwyczajona itp. - jasne jak blogoslawilam każda minutę jej snu[emoji6] jednak dziewczynki podrosly moja wszystko zaczynała wcześniej: chodzić mówić siusiac na nocnik bardo zgrzeczniala, wszystko można jej wytłumaczyć. Siostrzenicy wszystko idzie znacznie wolniej. Mała uparta ma prawie 2,5roku i nie bardzo ma ochotę powtarzać słowa. Zawsze z siostra nawzajem bronilysmy swoich dzieci - obie uważamy że każde ma prawo rozwijać się swoim tempem i obie mamy wspaniałe córeczki. Zresztą ja uwielbiam swoją siostrzenicę a moja córcia uwielbia ciocie i kuzynkę. [emoji1] każde dziecko jest inne i nie lubię porównywania.
A co do wieku i wczesnych ciaz- ja akurat zazdroszczę. Gdyby to ode mnie zależało już bym miała odchowana 2[emoji5] niestety o 1 ciążę trochę musieliśmy się starać ale było minęło i trzeba się cieszyć tym co teraz mamy[emoji1]

Aguska daj znać co powiedzieli na IP. Kurcze ja też nie wierzę w pozamaciczna jeżeli lekarz widział pecherzyk... z tego co mi wiadomo to podejrzenie jest zazwyczaj jak beta wysoka a pęcherzyka nie widać w macicy... trzymam kciuki aby to tylko podejrzenie bylo[emoji106]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej
Ja dziś dostałam tel od gin że mam jechać na IP bo beta jest zła i jest ryzyko ciazy pozamacicznej... ehhh

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Oj nie.....!ktoras dziewczyna juz miala tu podejrzenie pozamacicznej ze wzgledu na straszny bol a usg pokazalo ze wszystko super :)
Trzymam za Ciebie kciuki!!!!
 
Cześć dziewczyny [emoji4]
Powiedzcie mi czy ktoras z was ma żółte uplawy. Od kilku dni je mam i teraz nie wiem czy mam się niepokoić czy hest to normalne

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aguska bądź dobrej myśli i sprawdź, to tylko podejrzenie :)

Och muszla klozetowa moją przyjaciółką z rana i wieczorem. Na szczęście w ciągu dnia przechodzi fala wymiotów i mdłości i da się żyć. Nic nie pomaga wiec pije wolniutko wodę i szczęśliwie ja zwracam albo i nie :)
Mam dziwny objaw, boli mnie lewa pierś i jest jakby większa niż prawa, zarówno cala jak i brodawka. Pojawiają się delikatne żyłki na niej a z prawa nic się nie dzieje :/

Napisane na SM-T555 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny [emoji4]
Powiedzcie mi czy ktoras z was ma żółte uplawy. Od kilku dni je mam i teraz nie wiem czy mam się niepokoić czy hest to normalne

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam wydzieline taka bialo-kremowa i to samo bylo w pierwszej ciazy -brali wymazy sprawdzali ale wszystko ok -taka moja uroda. A naprawde mialam tego bardzo duzo. Bo jak mnie na badanie polozli na lozku max 15min lezalam to jak wstalam to zostala po mnie mokra plama ...a badali bo mysleli ze moze wody plodowe wyciekaja. Ale jesli swwdzi piecze etc to bym sprawdzila u lekarza...
 
Do góry