reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Aguska bądź dobrej myśli i sprawdź, to tylko podejrzenie :)

Och muszla klozetowa moją przyjaciółką z rana i wieczorem. Na szczęście w ciągu dnia przechodzi fala wymiotów i mdłości i da się żyć. Nic nie pomaga wiec pije wolniutko wodę i szczęśliwie ja zwracam albo i nie :)
Mam dziwny objaw, boli mnie lewa pierś i jest jakby większa niż prawa, zarówno cala jak i brodawka. Pojawiają się delikatne żyłki na niej a z prawa nic się nie dzieje :/

Napisane na SM-T555 w aplikacji Forum
Mi sie wydaje ze to okey...Piersi moga tak nierowno sie zmieniac;)
 
Mój syn starszy od zawsze był "inny". Zawsze miał podejrzenie aspargera, które upadało w badaniach. Co nie zmienia faktu że jest mega specyficzny, nie zachowuje się jak dzieci w jego wieku i też się nasłuchałam. Teraz już jadę z ludźmi tak jak oni ze mną. To zadziwiające jak szybko potrafią się odwalić :)

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom

RONI my żeśmy od dawna wiedzieli że coś jest nie tak ale nikt tego latami nie potrafił zdiagnozować,specjalistów mamy jak na lekarstwo a szkoda bo życie byłoby prostsze wiedząc z czym się mierzymy...
 
Właśnie nie czuję żadnego dyskomfortu tylko ten kolor, w poniedzialek przejdę sie do lekarza. Milego dnia zycze

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kredka...no bedziesz spokojniejsza po lekarzu :)

A mnie juz 3ci dzien "cmi"podbrzusze...nie mocno ale zaczynam swirowac czy to trawienie, ciaza czy jakas infekcja...??? Nie pamietam tegi z pierwszej ciazy :(
 
Dzień dobry :* Filemona ja dzisiaj będę u gin to się jej zapytam bo rano jak wstaje to mam podobnie śluz taki jakby żółty a potem już normalny biały w ciągu dnia, nic mnie nie boli nie szczypie albo taki mój urok albo jaka mała infekcja

Aguska 3mamy kciuki! [emoji173][emoji7]
 
W czwartek tak jak mówiłam byłam u urologa, w moczu wykrył dużo białka. Zrobił posiew. Wczoraj dzwoniłam okazało się że nic nie wyrosło. ->To dobrze bo mnie ostrzegał przed antybiotykami w ciąży.

Ale w takim razie dlaczego to białko w tym moczu jest. Wizytę u ginekologa mam w czwartek.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry :* Filemona ja dzisiaj będę u gin to się jej zapytam bo rano jak wstaje to mam podobnie śluz taki jakby żółty a potem już normalny biały w ciągu dnia, nic mnie nie boli nie szczypie albo taki mój urok albo jaka mała infekcja

Aguska 3mamy kciuki! [emoji173][emoji7]
O to fajnie dagi , napisz po wizycie co i jak [emoji4]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry