reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

hej dziewczyny ;) gratuluje wszystkim mamusiom, które zobaczyły serduszko już ! ja wizytę mam dopiero w środę i już się doczekać nie mogę. mam do Was pytanie, czy Wam też strasznie wypadają włosy w ciąży ? powiedzcie co stosujecie bo mam wrażenie że do końca ciąży to już totalnie wyłysieje ..
 
reklama
hej dziewczyny ;) gratuluje wszystkim mamusiom, które zobaczyły serduszko już ! ja wizytę mam dopiero w środę i już się doczekać nie mogę. mam do Was pytanie, czy Wam też strasznie wypadają włosy w ciąży ? powiedzcie co stosujecie bo mam wrażenie że do końca ciąży to już totalnie wyłysieje ..

Niestety z włosami mam dokładnie to samo. Ktoś miał podobnie i poradził sobie z tym problemem?
 
Witajcie
Ja kolejny dzień źle się czuje. Brzuszek boli mdli mnie, nie wiem co jesc bo mam ochotę ciągle na mięso. Jedno dobre ze mnie słodycze odrzucaja. A wizyta u lekarza w poniedziałek mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze może serduszko uslysze:)
 
Niestety z włosami mam dokładnie to samo. Ktoś miał podobnie i poradził sobie z tym problemem?
Ja przez długi czas stosowałam szampon dermena. Dość drogi. Nie wiem czy pomógł ale trochę wzmocnił moje wlosiny. Przy pierwszej ciąży obcielam się na chłopaka i na pewno nie wyleciał mi żaden włos. Teraz od kilku lat stosuję czerwony radical. W rossmannie jak jest promocja to kosztuje 6-7 zł. Normalnie mniej niż 10. Mnie dużo daje długość włosów. Do ramion max bo potem lecą jak najete. ..

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja przez długi czas stosowałam szampon dermena. Dość drogi. Nie wiem czy pomógł ale trochę wzmocnił moje wlosiny. Przy pierwszej ciąży obcielam się na chłopaka i na pewno nie wyleciał mi żaden włos. Teraz od kilku lat stosuję czerwony radical. W rossmannie jak jest promocja to kosztuje 6-7 zł. Normalnie mniej niż 10. Mnie dużo daje długość włosów. Do ramion max bo potem lecą jak najete. ..

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Dzięki dermene stosowalam kiedyś a o radicalu nie słyszałam. Trzeba sprawdzić:)
 
Mój żołądek nie jest dzisiaj wstanie utrzymać nawet wody[emoji37][emoji24] przyjaciel klop wita po kazdej szklance wody i gryzie bulki[emoji37]

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
Biedna[emoji19] mnie strasznie dzisiaj mdli i boli mnie głowa[emoji17] cały czas myślę czy po tym ataku wszystko z maluszkiem dobrze. Jak tylko wrócę z pracy zadzwonię do lekarza - zobaczę co mi powie. Może przyspieszy wizytę[emoji6]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mój żołądek nie jest dzisiaj wstanie utrzymać nawet wody[emoji37][emoji24] przyjaciel klop wita po kazdej szklance wody i gryzie bulki[emoji37]

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
Oj biedna Ty... poprzednie 2 ciąże wymiotowałam jak najęta całymi dniami I ciągle szpitale,leki,kroplówki I zastrzyki... nawet wody nie byłam w stanie utrzymać w żołądku.... I tak do 24 tyg.... a teraz mnie cały dzień mdli ale bez wymiotów także szok ale podoba mi się to....miejmy nadzieję że Ci szybko przejdzie
 
Do góry