reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Witam :)
Oh jak dobrze ze piatek...
Kurcze mam rozstepy na piersiach!!! Zakladam ze to z pierwszej ciazy ale poniewaz teraz biust mi rosnie to znow sie uwidocznily...niby tylko od dolu...ale zawsze :(

Kurcze brzuch mnie tak troche pobolewa nadal prawiw jak na @ tylko lagodniej...ale nic zadnego krwawienia ani innych rzeczy...zastanawuam sie a moze jednak mam infekcje pecherza? Niech juz te wyniki przyjda...
Lece do pracy. Pa.
 
reklama
Dobry kobietki . Ostatni dzień u mamci mojej , jutro z samego rana lecimy do rodzinki partnera na drugi koniec Polski . Może pogoda dopisze nad morzem ?
Zamówiliśmy wczoraj obrączki [emoji16] stwierdziliśmy że weźmiemy sobie cywilny w UK tyle.ze nie wiemy kiedy [emoji23]
Oczywiście doczytać nie jestem w stanie , aż mi głupio [emoji33]
Gratuluję wszystkich pozytywnych wiadomości z USG [emoji170]

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lucky789 to mógł być atak kolki jelitowej. Zaliczyłam go ze 3-4 razy w życiu i każdy dobrze pamietam, bo myślałam, że się przekręcę!

Byłam wczoraj na mojej nocnej wizycie. Wg Om 5t1d, w rzeczywistości 5t4d. Serduszko bije.
Rozmawialam z dr o tym co z badaniami prenatalnymi - powiedziała, że tym będziemy się martwić w 11tc.
Wszystko Ok, nic się nie dzieje, ale dostałam Acard - ze względu na wcześniejsze poronienie, którego przyczyny nie znamy. Czy któraś z Was go bierze?
To mnie przerazilas[emoji32] mam nadzieję że to nie jest groźne dla maluszka[emoji53]
Teraz siedzę w pracy i jest ok[emoji4]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To mnie przerazilas[emoji32] mam nadzieję że to nie jest groźne dla maluszka[emoji53]
Teraz siedzę w pracy i jest ok[emoji4]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom

Nie zamierzałam Cię przerazić To chyba nie takie groźne, aczkolwiek bardzo bolesne. W ciąży mi się nie przytrafiło, więc trochę to zignorowałam.
 
Blackberry - o, to super wiesci z wizyty :)

Brazowooka - taki niepokoj jest normalny, ale glowa do gory, bedzie dobrze :)

Ja dzis w miare przespalam noc.. oczywiscie budzilam sie milion razy ale przynajmniej nie leżałam godzinami gapiąc sie w sufit...
M dzis jedzie ze starszymi chlopcami do tesciow, ja stwierdzilam ze zostaje z najmlodszym, on hest wybitnie anty samochodowy... pierwsze takie dziecko ktore nie lubi jezdzic wybitnie. Ze starszymi moglismy 1400km przejechac i dali rade bez problemu, a mieli 1,5 i 3,5.

Ooo to jak u nas. Z chłopcami natrzaskalismy tysiące km bez najmniejszych problemów. Z córeczka od początku przeboje. Pomogła zmiana raf na fotelik przodem do kierunku jazdy. Choć ona jest tak drobniutka, że mogłaby dalej nawet w łupinie jeździć. Odkąd zmieniliśmy fotelik skończyły się wymioty, a płaczę i krzyki znacznie zredukowane ;)
 
Dobry kobietki . Ostatni dzień u mamci mojej , jutro z samego rana lecimy do rodzinki partnera na drugi koniec Polski . Może pogoda dopisze nad morzem ?
Zamówiliśmy wczoraj obrączki [emoji16] stwierdziliśmy że weźmiemy sobie cywilny w UK tyle.ze nie wiemy kiedy [emoji23]
Oczywiście doczytać nie jestem w stanie , aż mi głupio [emoji33]
Gratuluję wszystkich pozytywnych wiadomości z USG [emoji170]

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje. Tez sie zastanawialm nad cywilnym w UK ale ja jakos chyba nie mama potrzeby byc mezatka ;)bardziej polowek chce...
 
Ostatnia edycja:
Iguska - własnie też przesadziłam młodego teraz przodem do kierunku, ale nic to nie dało... dalej jest darcie sie i wyrywanie przy zapinaniu i potem tez probuje sie ciagle wyrywac, krzyki, płacze itd.... troche go chrupki zajmują, chwile zabawki ale tak to nawet bracia nie są w stanie go zainteresować, choć zazwyczaj wpatrzony w nich jak w obrazek...
 
reklama
Ja chyba nie bardzo lapie o co chodzi z tym kalendarzem ale jestem jak najbardziej za ;)

Brzuch boli mnie raczej od trawienia niz ciazy :-Dtak po przeczytaniu waszych posytow skojarzylam...:laugh2:
Rany spac mi sie tak okrutnie chce I glowa mnie boli masakrycznie....o reszcie nawet nie wspomne....
Chyba sie na usg pryw wybiore w srode 30.8. -tak jak w pierwszej ciazy bedzie 6ty 5dzien :)
 
Do góry