reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Z fetą chodzi o to że prawdziwy jest niepasteryzowany chyba, ale kto je taki? [emoji6]

Ja się pozegnalam z moimi plesniowymi które kocham[emoji173][emoji173]

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z fetą chodzi o to że prawdziwy jest niepasteryzowany chyba, ale kto je taki? [emoji6]

Ja się pozegnalam z moimi plesniowymi które kocham[emoji173][emoji173]

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi lekarz powiedział że tych prawdziwych z pleśnią nie wolno jeść, ale typu camembert spokojnie mogę jeżeli z tylu jest napisane że pasteryzowane. Ja uwielbiam plesniaki ale teraz w ciąży jak o nich pomyślę to mi niedobrze[emoji16]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi lekarz powiedział że tych prawdziwych z pleśnią nie wolno jeść, ale typu camembert spokojnie mogę jeżeli z tylu jest napisane że pasteryzowane. Ja uwielbiam plesniaki ale teraz w ciąży jak o nich pomyślę to mi niedobrze[emoji16]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak masz rację z camembert, ale i tak polecany jest pieczony.

Ja zależy od dnia. Dzisiaj zjadłem bułkę z mozzarella i pomidorem, ale wczoraj nie włożyłam do ust niczego. O ta piekielna migrene.

Teraz z synem wypiliśmy po szklance soku z buraków i jabłek. I na razie nie czuje się specjalnie źle...[emoji2] oprócz tego co zawsze[emoji6]




Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja feta pasteryzowana i w dodadku smazona :) a olesniaki kocham ale fakt nie jem tylko mi ta feta i haloumi zostaly. Zreszta z tego co szybko looknelam na nhs strone to i plesniakow nie widzialam w zabronionych ;)
 
W ogóle zywie sie ostatnio bulkami z serem topionym, jogurtem,malinami i winogronami , i to praktycznie wszystko co jem... chciałam jajko zjesc z dziecmi to zapach mnie odrzucil.... mieso calkiem mnie odpycha, zjadlam parowke,bo córka nie dojadla i nie dobrze mi...

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017

Mi wchodzą najlepiej białe buły z masłem i dżemem plus winogrona...
 
Kurcze wxielam nospe a bardziej jakby boli a musze jeszcze z synkiem po zakupy zajsc... :( ale tez nie na tyle zebym nie mogla chodzic tylko tak nieprzyjemnie jak na @
 
reklama
Fetę wolno, tylko ważne by była pasteryzowana :)
My wczoraj byliśmy na pierwszym USG, Pani doktor nie dość, że potwierdziła, że nasza Kruszyna jest i rośnie, to usłyszeliśmy seruszko <3 No i maluszek ma 7mm, rośnie tak, że jest większy o 4 dni do przodu. Za 4 tyg kolejna wizyta, a za 5 tyg.usg genetyczne.
Super grstulacje :) a ktory to tydzien ?
 
Do góry