reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Mam chwilę to mogę się bardziej pochwalić. Wreszcie założona karta ciąży. Termin z usg 09.04 chociaż gin wpisała w karcie 10.04. Serducho bije. Dzieciątko 13 mm. 7t4dc. Rozmawiałam z gin o badaniach nifty/harmony. Są jak najbardziej wskazania do ich wykonania (chociażby wiek). Kolejne usg 20.09 i wizyta u gin. Do tego czasu szereg badań z krwi zarówno od gin jak i endo no i przede wszystkim genetyczne. Ufff... :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi przy ostatniej serce stanęło, ale pomijając to, to uczucie jak przecinają skórę, wyszarpuja dziecko, trzęsą jak kurczakiem, potem leżenie plackiem, ból przy wstawaniu, cewnik, zawroty głowy i chodzenie zgarbionym tydzien. Sama z siebie nigdy bym sobie tego nie zrobiła :/

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
Hmm...ja gdyby nie ta infekcja to raczej dobrze wspominam moja cesarke -natomiast im sie jakies alarmy powlaczaly -nie wiem czy cisnienie mi spadlo czy jak ale sie nagle wszyscy obecni do stolu rzucili ...:) natomiast dziec sie zaklinowal pod moim zebrem I rzeczywisvie mieli nie lada problem go wyciagnac -ktos mi sie na brzuch kladl a ktos ciagnal natomiast ja nic nie widzialam ani nic nie czulam tylko mnie informowali ...zreszta tata nakrecil z tego filmik :)Jedyne co to epiduralu sie boje bo pierwszym razem schrzanili I musieli powtarzac a to po cholerze nie przyjemene zwlaszcza dwa razy- raz po razie ...
 
Jest dzidziuś!!! 1,2 cm, serduszko 162 bpm [emoji813]️[emoji813]️[emoji813]️ Planowana data porodu pokrywa sie ci do dnia z ta obliczona według ostatniej miesiączki. Chce mi sie płakać ze szczęścia, te hormony mnie wykończą. Chociaż sama wizyta nie jestem zachwycona.. Pani dr nic sama z siebie nic, obejrzała wyniki bez komentarza, ehhh Najważniejsze, ze póki co wszystko ok
1503579899-aaaaaa.jpeg
Super wiadomosci![emoji8]
 
Ja po pierwszym porodzie mówiłam ze drugie to tylko cesarka, do czasu az laska która byla po cesarce a lezala ze mna na sali nie zaczela majaczyc - okazalo sie ze zrobily jej sie zrosty i jakieś niedokrwienie i musieli usunac jej macice 4 dni po porodzie

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Mam chwilę to mogę się bardziej pochwalić. Wreszcie założona karta ciąży. Termin z usg 09.04 chociaż gin wpisała w karcie 10.04. Serducho bije. Dzieciątko 13 mm. 7t4dc. Rozmawiałam z gin o badaniach nifty/harmony. Są jak najbardziej wskazania do ich wykonania (chociażby wiek). Kolejne usg 20.09 i wizyta u gin. Do tego czasu szereg badań z krwi zarówno od gin jak i endo no i przede wszystkim genetyczne. Ufff... :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Super brawo ;)

u nas z tymi badaniami to jakos tak ze jesli te pierwsze wyjda z podwyzszonym ryzkiem to dopiero robia harmony etc...I nie ma wiek znaczenia bo ja juz mam prawie 37 lat I lece normalnym torem tak jak w pierwszej ciazy
 
Ja po pierwszym porodzie mówiłam ze drugie to tylko cesarka, do czasu az laska która byla po cesarce a lezala ze mna na sali nie zaczela majaczyc - okazalo sie ze zrobily jej sie zrosty i jakieś niedokrwienie i musieli usunac jej macice 4 dni po porodzie

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
Lo matko a ja myslalam ze ja mialam zle z ta infekcja...
 
Gratuluję[emoji5] [emoji106] i już też całkiem spory ten dzidziuś. Na kiedy lekarz wyliczył Ci termin porodu?

Trzymam kciuki[emoji106]

A czy któraś dziewczyny ma termin koniec marca/ 01.04? Mi lekarz wyliczył na 29.03 i wygląda na to że jak wszystko pójdzie dobrze to będę przecierac ślady na porodowce[emoji16]
A.. i czy jest jeszcze jakaś mama z Poznania???
Ja wstępnie mam na 01.04...

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hmm...ja gdyby nie ta infekcja to raczej dobrze wspominam moja cesarke -natomiast im sie jakies alarmy powlaczaly -nie wiem czy cisnienie mi spadlo czy jak ale sie nagle wszyscy obecni do stolu rzucili ...:) natomiast dziec sie zaklinowal pod moim zebrem I rzeczywisvie mieli nie lada problem go wyciagnac -ktos mi sie na brzuch kladl a ktos ciagnal natomiast ja nic nie widzialam ani nic nie czulam tylko mnie informowali ...zreszta tata nakrecil z tego filmik :)Jedyne co to epiduralu sie boje bo pierwszym razem schrzanili I musieli powtarzac a to po cholerze nie przyjemene zwlaszcza dwa razy- raz po razie ...
Może w UK mają już mniej kamienio-lupane metody i cesarki nie czuć. Mnie nie bolalo, ale czułam i to było najgorsze uczucie jakie pamiętam. Po znieczuleniu w kręgosłup boli mnie do tej pory. Koszmar :/ miałam dwie CC i w dwóch różnych szpitalach więc to raczej tu norma. Na samą myśl nogi mu się trzęsą.
Nie jestem z UK (kiedyś mieszkałam ale dawno) od 12 lat mieszkam w Gdansku

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja po pierwszym porodzie mówiłam ze drugie to tylko cesarka, do czasu az laska która byla po cesarce a lezala ze mna na sali nie zaczela majaczyc - okazalo sie ze zrobily jej sie zrosty i jakieś niedokrwienie i musieli usunac jej macice 4 dni po porodzie

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
Bo się wydaje że CC to tak położą, przetną i juhu. Nie ma bólu, wszyscy happy... Niestety rzadko tak jest.

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry