reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Mam chwilę to mogę się bardziej pochwalić. Wreszcie założona karta ciąży. Termin z usg 09.04 chociaż gin wpisała w karcie 10.04. Serducho bije. Dzieciątko 13 mm. 7t4dc. Rozmawiałam z gin o badaniach nifty/harmony. Są jak najbardziej wskazania do ich wykonania (chociażby wiek). Kolejne usg 20.09 i wizyta u gin. Do tego czasu szereg badań z krwi zarówno od gin jak i endo no i przede wszystkim genetyczne. Ufff... :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Hahaha, gratulacje!!! U mnie prawie identycznie, 7t3dc, 12 mm, poród 9.04. [emoji2]
 
reklama
Ty Tez cesarka?
Nie, mam nadZieję że tak jak przy pierwszym porodzie uda się sn. Córka wyszła wtedy dokładnie dzień po terminie[emoji1]
Mam chwilę to mogę się bardziej pochwalić. Wreszcie założona karta ciąży. Termin z usg 09.04 chociaż gin wpisała w karcie 10.04. Serducho bije. Dzieciątko 13 mm. 7t4dc. Rozmawiałam z gin o badaniach nifty/harmony. Są jak najbardziej wskazania do ich wykonania (chociażby wiek). Kolejne usg 20.09 i wizyta u gin. Do tego czasu szereg badań z krwi zarówno od gin jak i endo no i przede wszystkim genetyczne. Ufff... :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje[emoji5]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aaaa ale Ty jestes w UK ?dobrze pamietam ?
Nie wiem kogo pytasz. Ale ja Niemcy.
I właśnie czytałam ale nie.. wysokie ciśnienie, które jest opanowane nie jest wskazaniem do cesarki. Ale tutaj mam wybór, jeśli chce to będę ja mieć. Oczywiście szpital, który wybiorę może się na to nie zgodzić ale wtedy pójdę do innego[emoji6]
Mój ginekolog prowadzący pracuje w szpitalu co u nas nie często się zdarza. Więc mam troszkę łatwiej.
Miałam znieczulenie wewnatrzoponowe w kręgosłup jest to inne znieczulenie niż przy cesarce ale sposób podania ten sam. I niestety wkluwali mi się kilka razy. A i tak nie zadziałało.
Więc troszkę mam obawy.
Ale jeszcze dużo czasu... może zmienię zdanie.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem kogo pytasz. Ale ja Niemcy.
I właśnie czytałam ale nie.. wysokie ciśnienie, które jest opanowane nie jest wskazaniem do cesarki. Ale tutaj mam wybór, jeśli chce to będę ja mieć. Oczywiście szpital, który wybiorę może się na to nie zgodzić ale wtedy pójdę do innego[emoji6]
Mój ginekolog prowadzący pracuje w szpitalu co u nas nie często się zdarza. Więc mam troszkę łatwiej.
Miałam znieczulenie wewnatrzoponowe w kręgosłup jest to inne znieczulenie niż przy cesarce ale sposób podania ten sam. I niestety wkluwali mi się kilka razy. A i tak nie zadziałało.
Więc troszkę mam obawy.
Ale jeszcze dużo czasu... może zmienię zdanie.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
A Ty wybierasz cesarke ze wzgledu na to cisnienie ?
 
W ogóle zywie sie ostatnio bulkami z serem topionym, jogurtem,malinami i winogronami , i to praktycznie wszystko co jem... chciałam jajko zjesc z dziecmi to zapach mnie odrzucil.... mieso calkiem mnie odpycha, zjadlam parowke,bo córka nie dojadla i nie dobrze mi...

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
W ogóle zywie sie ostatnio bulkami z serem topionym, jogurtem,malinami i winogronami , i to praktycznie wszystko co jem... chciałam jajko zjesc z dziecmi to zapach mnie odrzucil.... mieso calkiem mnie odpycha, zjadlam parowke,bo córka nie dojadla i nie dobrze mi...

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
No ja tez jem tylko szpinak z makaronem, feta I pancetta plus jablko ewentualnie banan no I babybel serki :(
 
reklama
Do góry