reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Fetę wolno, tylko ważne by była pasteryzowana :)
My wczoraj byliśmy na pierwszym USG, Pani doktor nie dość, że potwierdziła, że nasza Kruszyna jest i rośnie, to usłyszeliśmy seruszko <3 No i maluszek ma 7mm, rośnie tak, że jest większy o 4 dni do przodu. Za 4 tyg kolejna wizyta, a za 5 tyg.usg genetyczne.
Super - gratuluję[emoji5] ale nam się wizyt teraz posypało[emoji1]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja juz po wizycie [emoji3],serce bije jak dzwon i dzidzia ma 2 cm
1503567773-aaaaaa.jpeg


Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
Super :) gratuluje . Spory maluszek :)
 
Wczoraj też powiedzieliśy teściowej, siostrze Mojego i siostrzenicy, krzyczały z radości, młoda się popłakała i nie spały pół nocy. Powiedziałam też mojej babci, do której dopiero dziś po woli dochodziło :) chociaż pierwotnie nie chciałam mówić przezd 12 tyg. Ale jakoś mi teraz lepiej i raźniej. Potem powiemy większej grupie ;)
 
Mam chwilę to mogę się bardziej pochwalić. Wreszcie założona karta ciąży. Termin z usg 09.04 chociaż gin wpisała w karcie 10.04. Serducho bije. Dzieciątko 13 mm. 7t4dc. Rozmawiałam z gin o badaniach nifty/harmony. Są jak najbardziej wskazania do ich wykonania (chociażby wiek). Kolejne usg 20.09 i wizyta u gin. Do tego czasu szereg badań z krwi zarówno od gin jak i endo no i przede wszystkim genetyczne. Ufff... :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluje :) mój maluszek tez mial 13,5 mm wczoraj i dostałam date na 06/ 04/18 a miał być 09/04. No i zamiast 7t 2d to mialam 7t 5d :)
 
Dziewczyny ja już po wizycie, zarodek jest, serduszka nie słyszałam ale wszystko dobrze się rozwija więc kwestia kilku dni. Z usg 6+0 więc sporo różnica, termin z usg na 18.04.2018. Dzidzia ma 0.41 cm a pęcherzyk 1.67 cm. Lekarz powiedział że wszystko jest ok, już mam założona kartę ciąży, po badania mam się zgłosić do przychodni żeby nie robić prywatnie. Następna wizyta 21.09.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Dziewczyny ja już po wizycie, zarodek jest, serduszka nie słyszałam ale wszystko dobrze się rozwija więc kwestia kilku dni. Z usg 6+0 więc sporo różnica, termin z usg na 18.04.2018. Dzidzia ma 0.41 cm a pęcherzyk 1.67 cm. Lekarz powiedział że wszystko jest ok, już mam założona kartę ciąży, po badania mam się zgłosić do przychodni żeby nie robić prywatnie. Następna wizyta 21.09.

p19ucsqvyg9mlpha.png

Moje gratulacje :) !!!
Oby jak najwięcej dobrych wiadomosci na tym forum:)
 
reklama
Do góry