reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
No właśnie dziś wzięłam się za ogarnięcie moich 4 kątów od poniedziałku miałam lenia to dzisiaj nadrabiam 3 pranie się robi, obiad gotuję, w między czasie odkurzanie itp. Ja też miałam nadzieję że mnie ominą, może to była jednorazowa sytuacja, nie chce powtórki z poprzednich ciąż, gdzie przez pierwszy trymestr czułam się i wyglądałam jak zombie. [emoji52]

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Ka dziś jakaś dziwna. Od wczoraj czekam na bete. Dziś nam mdłości brzuch mnie boli i plecy...zaczynam się martwić czy wszystko ok.
Ja dziś obiadu nie gotuje. Jedynie pranie i odkurzanie zaliczyłam.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
alunia87 gratulacje kochana, [emoji7]
nukame powodzenia na wizycie, ja też już siedzę jak na szpilkach a ja najwczesniej koło 18 coś będę wiedziała.
Pierwsze spotkanie z porcelana mam już za sobą, po udało mi się coś zjeść i teraz znów jestem wśród żywych.

p19ucsqvyg9mlpha.png

Powodzenia!!! Musi byc wszystko dobrze, ja odliczam, nic nie moge robic, bo na niczym nie moge sie skupić;)

W ogole sie wkurzyłam, bo suplementuje wit. D3 od jakiegoś czasu (jest w Prenatal uno), a sie okazało ze poziom w krwi mam niewystarczający!!! Chyba czas na jakieś wakacje w słońcu...
 
Wow To dzis az 3 usg ! ale fajnie :) powodzenia dziewczyny tym co nieceirpliwe niech pomysla ze ja mam jeszcze poltora miesiaca czekania :(

Ale napewno nie wytrzymam I pojde prywatnie :)
 
Dziewczyny a wy macie sile na te porzadki??? ...ja usypiam ...aktualnie w pracy ale jak tylko
wejde do domu to padam na sofe i usypiam...

cos mnie dzis jakos dziwnie brzuch pobolewa tak jaby prawie jak na okres...ale z jednej strony...zaraz bedzie panika
 
Dziewczyny a wy macie sile na te porzadki??? ...ja usypiam ...aktualnie w pracy ale jak tylko
wejde do domu to padam na sofe i usypiam...

cos mnie dzis jakos dziwnie brzuch pobolewa tak jaby prawie jak na okres...ale z jednej strony...zaraz bedzie panika
Też czytając podziwiam dziewczyny, które mają siłę na porządki.
Ja również padam po pracy. Nie mam ochoty i siły na nic ( chodź mam pracę siedzącą) . Tak jak kiedyś chodziłam późno spac ( 23-24) tak teraz godzina 20 max 21 i mnie nie ma. [emoji13][emoji13]
Mam Nadzieję, że jak najszybciej mi to przejdzie. [emoji4]

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też czytając podziwiam dziewczyny, które mają siłę na porządki.
Ja również padam po pracy. Nie mam ochoty i siły na nic ( chodź mam pracę siedzącą) . Tak jak kiedyś chodziłam późno spac ( 23-24) tak teraz godzina 20 max 21 i mnie nie ma. [emoji13][emoji13]
Mam Nadzieję, że jak najszybciej mi to przejdzie. [emoji4]

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Tez praca siedzaca ale spac sie chce jeszcze bardziej ;)
I od wczoraj zauwazylam ze jak zjem to mnie mdli :(
A dzus glowa boli i ciemno przed oczami ...no prawie jakbym miala zemdlec...
 
reklama
Dziewczyny a wy macie sile na te porzadki??? ...ja usypiam ...aktualnie w pracy ale jak tylko
wejde do domu to padam na sofe i usypiam...

cos mnie dzis jakos dziwnie brzuch pobolewa tak jaby prawie jak na okres...ale z jednej strony...zaraz bedzie panika
Również podziwiam dziewczyny za ta wyrwę[emoji2] ja też po pracy to dentka normalnie. Zmuszam się żeby się choć chwilę z córcia pobawić i o 20 jesteśmy już w łóżku.

Gratuluję udanych wizyt[emoji2] Alunia87 wow piękne usg i już całkiem spory dzidziuś[emoji4]

Za te co czekają na wizytę trzymam kciuki[emoji106]

Ech już też bym chciała kolejna wizytę ... a tu jeszcze tyle czasu[emoji50]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry