reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Dagi89 nie mam wyznaczonej godziny, ale jade koło 17 wiec kwestia tego ile osób będzie przede mną. Też mam taką nadzieję, napewno będę spokojniejsza i może uda mi się przetrwać te wstrętne mdłości wiedząc że serce bije jak dzwon i wszystko jest ok [emoji6]

p19ucsqvyg9mlpha.png
Napisz po wizycie koniecznie co tam było słychać :) ja 3mam kciuki za piękne serducho :*
 
reklama
Tez ide dziś do gina ledwo coś zjadłam.Na sama myśl mi niedobrze juz[emoji17].Jeszcze się okazało, że mąż mi dowodu spowrotem nie oddał mam nadzieje, ze nie będzie potrzebny.Wrazie czego mi ksero wysłał.Niby nie ma przesłanek do strachu,a i tak strach jest.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
Bedzie dobrze:)
 
A Tobie jeszcze nie przyslali ? moje obie wizyty polozna I scan przyszly w jednej kopercie....
Nic jeszcze nie przyszło, wizytę umawialam telefonicznie wiec czego powiedzieć czy coś przyjdzie a musze zadzwonić o tłumacza bo się boje ze nie poradzę sobie to wtedy zapytam czy coś przyjdzie do domu :)
 
reklama
Do góry