reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Ja juz po wizycie [emoji3],serce bije jak dzwon i dzidzia ma 2 cm
1503567773-aaaaaa.jpeg


Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom

Gratulacje!!! Ja dzisiaj tez mam pierwsze usg... Byle jakoś przeżyć do tej 14:30....
 
reklama
Jestem po wizycie u urologa. Chciałam zrobić usg nerek, że względu na wysokie ciśnienie. Wszystko było ok, ale na wyjściu okazało się że mam białko w moczu. Mocz został teraz na powiew bakterii. Jutro się dowiem. Czy coś wyrosło. Jeśli tak ponownie zostanie wysłane do laboratorium, aby dobrać antybiotyk.

Ale ja nie odczuwam żadnych dolegliwości wskazujących na zapalenie pecherza

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem po wizycie u urologa. Chciałam zrobić usg nerek, że względu na wysokie ciśnienie. Wszystko było ok, ale na wyjściu okazało się że mam białko w moczu. Mocz został teraz na powiew bakterii. Jutro się dowiem. Czy coś wyrosło. Jeśli tak ponownie zostanie wysłane do laboratorium, aby dobrać antybiotyk.

Ale ja nie odczuwam żadnych dolegliwości wskazujących na zapalenie pecherza

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie z ta krwia w moczu podejrzewaja infekceje ale ja tez nie mam zadnych objawow...
 
alunia87 gratulacje kochana, [emoji7]
nukame powodzenia na wizycie, ja też już siedzę jak na szpilkach a ja najwczesniej koło 18 coś będę wiedziała.
Pierwsze spotkanie z porcelana mam już za sobą, po udało mi się coś zjeść i teraz znów jestem wśród żywych.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
reklama
alunia87 gratulacje kochana, [emoji7]
nukame powodzenia na wizycie, ja też już siedzę jak na szpilkach a ja najwczesniej koło 18 coś będę wiedziała.
Pierwsze spotkanie z porcelana mam już za sobą, po udało mi się coś zjeść i teraz znów jestem wśród żywych.

p19ucsqvyg9mlpha.png
Mnie wymioty ominęły w tej ciąży[emoji6],już raczej nie przyjdą, bo zaraz 9tc.Wspolczuje wam tych wymiotów.Do 18 to bym umarła [emoji32] tyle godzin czekania.Musisz zająć czymś myśli,żeby czas szybciej leciał.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry