reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Mnie naprawdę dobry specjalista od usg genetycznego każe przychodzić w 12tc. Z tego powodu musiałam iść do kogo innego w poprzedniej ciąży, bo termin był na ponad tydzień pózniej i powiedział mi, że po 1 lepiej widać NT, po drugie zostanie mniej czasu na Pappa w razie czego.
Propo badań prenatalnych - jakie planujecie zrobić?
Nifty albo harmony. Dzisiaj idę pogadać z moją gin. Swoją drogą jestem juz po usg. Wszystko w najlepszym porządku. Mamy ♡ :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Omg jak mi dzisiaj niedobrze. Napiłam się kawy z mlekiem i miodem i chyba zejdę. Najchętniej poszłabym na spotkanie z muszlą, ale połknęłam euthyrox. Myślę, że moje samopoczucie jest spotęgowane dzisiejszą wizytą u gin. Brzuch mnie boli pod dotykiem dosyć mocno. Co gorsza wizytę mam o 22.30, więc trochę sobie poczekam. Wiem, dziwna godzina, ale Pani Doktor jest znana z dziwnych pór przyjmowania pacjentek, ale jest naprawdę dobra i ma super sprzęt usg.
Tez ide dziś do gina ledwo coś zjadłam.Na sama myśl mi niedobrze juz[emoji17].Jeszcze się okazało, że mąż mi dowodu spowrotem nie oddał mam nadzieje, ze nie będzie potrzebny.Wrazie czego mi ksero wysłał.Niby nie ma przesłanek do strachu,a i tak strach jest.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie naprawdę dobry specjalista od usg genetycznego każe przychodzić w 12tc. Z tego powodu musiałam iść do kogo innego w poprzedniej ciąży, bo termin był na ponad tydzień pózniej i powiedział mi, że po 1 lepiej widać NT, po drugie zostanie mniej czasu na Pappa w razie czego.
Propo badań prenatalnych - jakie planujecie zrobić?
To ja nie wiem w takim razie czy nie mam za pozno tych badan? Bo lekarz mnie wpisal na 30.09 a wtedy wg usg bedzie13t 1d (a wg ostatniej @ 12t 4d)
 
Witam Was dziewczyny :) u mnie jak dopiero ustali 5 września to nie wiem na kiedy :D pewnie będę miała na początku października pierwsze usg ze szpitala :D zawał murowany :D
 
U mnie się zaczęło mdłości okropne do tego biegunka, wczoraj nie mogłam się najeść a dzisiaj nie mogę lodówki otworzyć bo mnie odrzuca. A jeszcze dzisiaj lekarz, nie wiem czy dam radę

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
U mnie się zaczęło mdłości okropne do tego biegunka, wczoraj nie mogłam się najeść a dzisiaj nie mogę lodówki otworzyć bo mnie odrzuca. A jeszcze dzisiaj lekarz, nie wiem czy dam radę

p19ucsqvyg9mlpha.png
Pierwsza wizyta? :) na ktora idziezz? ja będę w tym samym tc co Ty wiec mam nadzieje ze dzisiaj zobaczysz serducho :*
 
reklama
Dagi89 tak pierwsza wizyta. nie mam wyznaczonej godziny, ale jade koło 17 wiec kwestia tego ile osób będzie przede mną. Też mam taką nadzieję, napewno będę spokojniejsza i może uda mi się przetrwać te wstrętne mdłości wiedząc że serce bije jak dzwon i wszystko jest ok [emoji6]

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Do góry