reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

a to moze po prostu byc mlodsza ciaza???A sprzet dobry I czy lekarz zaufany???
Takie są podejrzenia ze młodszą...ale dr upiera się że przy becie 4000 ma już być serce...Lekarz nie znamy się dobrze. Do swojego zaufanego idę za 2 tyg bo wcześniej nie przyjmuje.no cóż...pozistalo mi tylko czekać...

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Takie są podejrzenia ze młodszą...ale dr upiera się że przy becie 4000 ma już być serce...Lekarz nie znamy się dobrze. Do swojego zaufanego idę za 2 tyg bo wcześniej nie przyjmuje.no cóż...pozistalo mi tylko czekać...

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Bera ma przyrastac prawidlowo a nie ze 4000 ma byc i koniec. Ciaze sa rozne wiec sie nie martw bo na pewno bedzie dobrze. I czekamy na wynik!
 
Bera ma przyrastac prawidlowo a nie ze 4000 ma byc i koniec. Ciaze sa rozne wiec sie nie martw bo na pewno bedzie dobrze. I czekamy na wynik!
Też nie bardzo rozumiem to jej upieranie się że przy 4000 już powinno pukać serduszko.... Czekamy na wyniki. [emoji7]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
kredka82 z nim to nawet nie ma opcji, każdy myśli że to moja siostra nie może mieć dzieci on za nic się do tego nie przyzna, moja siostra powiedziała mi to w tajemnicy i tylko ja o tym wiem, kiedyś próbowałam go jakoś nakierować przy okazji jakieś pogadanki, ale na tym się skończyło. Lekarz mojej siostry sugerował dalsze badania, pobranie plemników z jąder, nie wiem dokładnie jak to wszystko się nazywa bo nie zaglebialam tematu. Ale on nawet nie chciał z lekarzem porozmawiać, dla niego najwidoczniej ujma na honorze jest to że sam nie może spłodzić dziecka. Mój P. nie wyobraża sobie takiej sytuacji, twierdzi że przecież wszyscy dookoła nie muszą wiedzieć że on jest bezpłodny, to ich prywatna sprawa, a lekarz to lekarz nie on jeden jest w takiej sytuacji. Tym bardziej że są jeszcze młodzi siostra ma 34 lata a on 35 lat i dobrze zabezpieczeni finansowo więc naprawdę mieli by ogromne możliwości.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Też nie bardzo rozumiem to jej upieranie się że przy 4000 już powinno pukać serduszko.... Czekamy na wyniki. [emoji7]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie znam się i nie chce gdybać ale może jest to ciąża mnoga? Stąd wysoki poziom bety. A ciąża jest faktycznie młodsza? Czekajmy spokojnie do wyników...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie znam się i nie chce gdybać ale może jest to ciąża mnoga? Stąd wysoki poziom bety. A ciąża jest faktycznie młodsza? Czekajmy spokojnie do wyników...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Olaboga- bliźniaki... [emoji16] Ciąża z moich obliczeń jest młodszą. Trochę się denerwuje Ale muszę czekac...innej opcji nie mam

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wlasnie sie zastnawiam czy umowic sie na usg prywatnie w ten piatek w lunch ??? to bedzie 6tydz i 1d. Ale nie chce sie rozczarowac -natomiast jesli cos jest nie tak to wolalabym wiedziec jak najwczesniej...
 
Do góry