reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
@a_gdyby_tak lek wchłania się około 15 minut. Rano, żeby nie wymiotować, trzeba coś zjeść zanim wstanie się z łóżka. Ciężko powiedzieć co, na każdą działa coś innego na mnie kwaśny, suchy chleb powoli memłany). Potem tablety, śniadanie i możesz już sobie radośnie rzygać :-D
Najgorsze jest to ze jeden lek musze brać na czczo potem za 30 minut śniadanie i kolejny lek. Reszta w ciągu dnia jak wypadnie. Może faktycznie powinnam pomyśleć i zasugerować lekarzom branie choć jednego leku na noc.

15 minut jestem w stanie wytrzymać. :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Najgorsze jest to ze jeden lek musze brać na czczo potem za 30 minut śniadanie i kolejny lek. Reszta w ciągu dnia jak wypadnie. Może faktycznie powinnam pomyśleć i zasugerować lekarzom branie choć jednego leku na noc.

15 minut jestem w stanie wytrzymać. :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
O ile bierzesz eutyrox lub letrox to jak sama wspomniałaś na czczo. Czasem lekarze zezwalają na branie wieczorami, ale te,y godziny od ostatniego posilku. W poprzedniej ciąży brałam o 5 rano i szlam znów spać. Ale mało wygodne

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie umiem edytować. Trzy godziny po ostatnim posiłku.

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
Klikasz na swój post i w prawym górnym rogu masz ikonkę ołówka; )

Eutyrox. Spróbuję może z tym wcześniejszym wstaniem. Liczę ze do 4 tygodni mi się to uspokoi. Dzisiaj na liczniku 7t3d.

A jutro usg.... [emoji51]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Klikasz na swój post i w prawym górnym rogu masz ikonkę ołówka; )

Eutyrox. Spróbuję może z tym wcześniejszym wstaniem. Liczę ze do 4 tygodni mi się to uspokoi. Dzisiaj na liczniku 7t3d.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki :D
Ja 7 tydzień i 2 dzień :D

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
 
kredka82 rozmawiałam, sugerowałam na nic to się zdało, nie chce też za bardzo się narzucać, moja siostra jest bardzo zamknięta, jezeli sama nie zacznie tematu to sama nie nakłonisz jej do rozmowy na dany temat.
Ja od poniedziałku czuje się fatalnie, chodzę ospała, na nic nie mam siły, koszmar, brak zachcianek i mdłości, tyle że ciągle coś pojadam, ale ja chudzierlok jestem więc uciesze się z dodatkowych kg. Ja wybiorę się na usg jutro albo w sobotę, wszystko zależy od mojego P. jak wyrobi się z pracą, podjęłam decyzję że ciążę będę prowadzić na NFZ w końcu za coś płace składki a w przyszłym roku szykujemy rozbudowę domu, więc każda oszczędność jest na wagę złota, teraz idę prywatnie do mojego gina, musze wypytac gdzie przyjmuje na NFZ bo coś tam się pozmieniało. Myślę że nie będzie się dasal że nie zarobi na mnie [emoji53]

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Ja wróciłam od lekarza....ba usg nic nie widac oprócz pęcherzyka.. Nie podoba jej się to że przy becie 4100 nie widac zarodka ... kazała powtórzyć bete...wynik wieczorem

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry