reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Ja z mamą mam bardzo dobry kontakt, co prawda mieszka 260km ode mnie ale rozmawiamy codziennie. O ciąży jeszcze jej nie powiedziałam może po usg, ale nie boję się jej reakcji, najgorzej martwię się o moją starszą siostrę i brata, jeden już wie przyjął to bardzo dobrze i serdecznie mi gratulowal. Siostra nie może mieć dzieci i od zawsze mi matkuje, wkurza mnie to strasznie ale kocham ją ponad życie i wiem że swoje będzie musiała pogadać. Co do teściów i rodzeństwa mojego P. nie przejmuje się bo tutaj każdy żyje swoim życiem i nie oceniają, kto po co i z kim. Ale myślę że wstrzymam się do jakiegoś 12 tyg. no chyba że coś wcześniej będzie widać. [emoji16]

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
reklama
Dzień dobry (oby oby oby) dziewczęta... od 2 dni witam się namiętnie z toaletą. W najmniej oczekiwanym momencie... i nie ma reguły czy to ranek, popołudnie czy wieczór. Nawet dzisiaj podczas mycia zebow nie byłam w stanie utrzymać śniadania :( Najgorsze jest to ze biorę leki na ciśnienie i tarczycę i nie mam pewności czy się one zdążyły wchłonąć czy nie :( Macie jakieś naturalne sposoby na utrzymanie zawartości żołądka? Wiem że mogę prosić gin o jakieś (kolejne) tabletki ale może coś podpowiecie?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
A mozesz brac leki przed spaniem? Albo budzik sobie ustaw 2h przed pobudka wypij leki ibspij daleh
 
Ja mam młodszą ciążę niż z om. OM 10 tydzien faktycznie 4.......

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
To bardzo duze przesuniecie... ja wszystkie cisze mam mlodsze niz om, ale to maks różnica 3tyg. Jesli masz roznice 6tyg to Twoje cylke ile trwają? 80dni?

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
kredka82 wiem dokładnie o co chodzi tym bardziej że ja pierwsza córkę urodziłam w wieku 17stu lat. Ona jeszcze wtedy nie wiedziała że nie moze mieć dzieci. Chociaż w sumie z drugiej strony sami z mężem nie podjęli nawet walki o to żeby to dziecko mieć, są ze sobą 17lat w tym 7 po ślubie i dopiero dwa lata temu postanowili zadziałać i to tylko że względu na to że siostra miała torbiel na jajniku a że żadne leki nie pomogły to lekarz zaproponował ciążę no i wyszło że wina leży po stronie jej męża, brak plemników w nasieniu. Niestety na badaniu nasienia się skończyło i tak poddali się bez walki. Ona cierpi, a ja razem z nią. Mimo wszystko.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Dzień dobry (oby oby oby) dziewczęta... od 2 dni witam się namiętnie z toaletą. W najmniej oczekiwanym momencie... i nie ma reguły czy to ranek, popołudnie czy wieczór. Nawet dzisiaj podczas mycia zebow nie byłam w stanie utrzymać śniadania :( Najgorsze jest to ze biorę leki na ciśnienie i tarczycę i nie mam pewności czy się one zdążyły wchłonąć czy nie :( Macie jakieś naturalne sposoby na utrzymanie zawartości żołądka? Wiem że mogę prosić gin o jakieś (kolejne) tabletki ale może coś podpowiecie?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Oj bidna ty. Moja ciotka w ciazy ssala poprostu korzen imbiru -ponoc pomagalo...;)
 
:p
Dzieki za mile słowa :)
Ja mieszkam w UK i zostalam zbadana dziś przez lekarza rodzinnego ktory wyslal mnie na jutrzejszy skan.. By zobaczyc czy wszystko jest ok.
I to wlasnie lekarz powiedzial mi o tym podejrzeniu..
Staram sie myslec pozytywnie...ale czasem to trudne gdy cały bok boli :(
Mnie na początku też brzuch bolał i tez prawa strona,bo z prawego jajnika była owu.Takie bóle na początku są normalne.Trzymam kciuki, żeby było wszystko dobrze.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@a_gdyby_tak lek wchłania się około 15 minut. Rano, żeby nie wymiotować, trzeba coś zjeść zanim wstanie się z łóżka. Ciężko powiedzieć co, na każdą działa coś innego na mnie kwaśny, suchy chleb powoli memłany). Potem tablety, śniadanie i możesz już sobie radośnie rzygać :-D
 
Do góry