reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

IsabellaSimon nie ja miałam USG. Dopiero idę na pierwszą wizytę we wtorek.
Co do powiedzenia i strachu to mam podobnie. Nie mam dobrych relacji z mamą. Zawsze wszystko krytykowała i foszyła. Zawsze mnie wkurza chęć kontrolowania mojego życia. Będę jak zwykle czekać do ostatniego możliwego momentu.

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam młodszą ciążę niż z om. OM 10 tydzien faktycznie 4.......

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
O kurcze to az tak moze o 6 tygodni byc roznica?!
Nie wiem kiedy to usg planowac :(ja OM 13lipca cylke raczej ktotkie ostatni 23 dni i juz 3 sierpnia blady pozytywny test ciazowy.... Mam ochote na ten piatek ale moze zaczekac do next week???
 
O kurcze to az tak moze o 6 tygodni byc roznica?!
Nie wiem kiedy to usg planowac :(ja OM 13lipca cylke raczej ktotkie ostatni 23 dni i juz 3 sierpnia blady pozytywny test ciazowy.... Mam ochote na ten piatek ale moze zaczekac do next week???
Sama byłam i jestem w szoku... widocznie mogą się zdarzyć. Ja już po usg Ale na razie nie widac zarodka..

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
IsabellaSimon nie ja miałam USG. Dopiero idę na pierwszą wizytę we wtorek.
Co do powiedzenia i strachu to mam podobnie. Nie mam dobrych relacji z mamą. Zawsze wszystko krytykowała i foszyła. Zawsze mnie wkurza chęć kontrolowania mojego życia. Będę jak zwykle czekać do ostatniego możliwego momentu.

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
Oj Roni jak ja Cie rozumiem. Moja mama nie dosc ze wie najlepiej to jeszcze robi rzeczy wbrew mojej woli!
Ona nawet nie wiem ze ja i tata Sz.wrocilismy do siebie (bardzo go nie lubi i ani ona ani moja ciotka z nim nie rozmawiaja!)wiec bedzie to dla nich podwojny szok a dla mnie stres co niemiara!!!
 
Oj Roni jak ja Cie rozumiem. Moja mama nie dosc ze wie najlepiej to jeszcze robi rzeczy wbrew mojej woli!
Ona nawet nie wiem ze ja i tata Sz.wrocilismy do siebie (bardzo go nie lubi i ani ona ani moja ciotka z nim nie rozmawiaja!)wiec bedzie to dla nich podwojny szok a dla mnie stres co niemiara!!!
I to jest głupie, ale nasze podejście. Marnujemy nerwy, myśli, a i tak wiadomo co będzie. Mamy własne życie nie od dziś, a gdzieś tam zawsze ten bat wisi. Sama jestem na siebie zla, że daje się tak manipulować.

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry (oby oby oby) dziewczęta... od 2 dni witam się namiętnie z toaletą. W najmniej oczekiwanym momencie... i nie ma reguły czy to ranek, popołudnie czy wieczór. Nawet dzisiaj podczas mycia zebow nie byłam w stanie utrzymać śniadania :( Najgorsze jest to ze biorę leki na ciśnienie i tarczycę i nie mam pewności czy się one zdążyły wchłonąć czy nie :( Macie jakieś naturalne sposoby na utrzymanie zawartości żołądka? Wiem że mogę prosić gin o jakieś (kolejne) tabletki ale może coś podpowiecie?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny[emoji4] nie pamiętam już co komu chciałam napisać[emoji4] Gratuluję zarodków/ serduszek i w ogóle udanych wizyt[emoji16] już też nie mogę się doczekać kolejnej wizyty a to dopiero 5.09[emoji51] i po tej wizycie jak wszystko będzie ok. Chciałabym powiedzieć w pracy o ciąży.
Z dolegliwości to w dalszym ciągu mi wiecznie niedobrze i cały czas jestem głodna[emoji23] no i mogę spać 24h na dobę[emoji51] wieczorem to aż się zastanawiam czy prysznic jest taki niezbędny taka jestem padnięta[emoji23]
Miłego spokojnego dnia dziewczyny niech nam czas do następnych wizyt szybko leci[emoji1]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry (oby oby oby) dziewczęta... od 2 dni witam się namiętnie z toaletą. W najmniej oczekiwanym momencie... i nie ma reguły czy to ranek, popołudnie czy wieczór. Nawet dzisiaj podczas mycia zebow nie byłam w stanie utrzymać śniadania :( Najgorsze jest to ze biorę leki na ciśnienie i tarczycę i nie mam pewności czy się one zdążyły wchłonąć czy nie :( Macie jakieś naturalne sposoby na utrzymanie zawartości żołądka? Wiem że mogę prosić gin o jakieś (kolejne) tabletki ale może coś podpowiecie?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja małymi lyczkami pije wodę non stop...

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry