reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Cześć Dziewczyny :)
ja zrobiłam test w ubiegły piątek i był pozytywny, w sobotę dla potwierdzenia zrobiłam HCG i wyszło 4166. Dziś zrobiłam ponownie, ale już betę. Trochę dni minęło, ale tak się ogólnie martwię czy wszystko będzie ok, że mam nadzieję wynik nieco mnie uspokoi :) Termin mam wg moich obliczeń i kalkulatorów ok 19.04. Do lekarza idę dopiero za dwa tygodnie, bo chyba moja pani jest na urlopie.
Pozdrowienia!
i jaki dzisiaj miałaś wynik ? ;)
 
reklama
Zarodek bez echa serduszka i za mały pecherzyk... za tydzień kolejna wizyta małe lekarz nienastawiony optymistycznie

Trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze! U mnie ciąża jest o tydzień młodsza niz wychodzi to z dnia ostatniej miesiączki. Teraz na wizycie gdy byłam tez nie usłyszałam jeszcze serduszka ale był widoczny pęcherzyk żółtkowy. Bądź dobrej myśli


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak, od początku jestem na duphastonie. Mam silne przeczucie że tym raze bedzie wszystko dobrze :) Wreszcie poczulam ze moje zycie ma sens!!!! Rodzilabym dziecko w kwietniu tego roku. Moja siostra urodzila w czerwcu i powiem Wam ze do tej pory przepelniala mnie taka zazdrosc, ze nie potrafilam sie do konca cieszyc jej szczesciem :( mimo ze jej malutka jest przekochana! wczoraj nawet usmiechnela sie pierwszy raz w zyciu.. poplakalam sie :) tak bardzo chcialabym już zobaczyc usmiech swojego dziecka:rolleyes2:
 
Tak, od początku jestem na duphastonie. Mam silne przeczucie że tym raze bedzie wszystko dobrze :) Wreszcie poczulam ze moje zycie ma sens!!!! Rodzilabym dziecko w kwietniu tego roku. Moja siostra urodzila w czerwcu i powiem Wam ze do tej pory przepelniala mnie taka zazdrosc, ze nie potrafilam sie do konca cieszyc jej szczesciem :( mimo ze jej malutka jest przekochana! wczoraj nawet usmiechnela sie pierwszy raz w zyciu.. poplakalam sie :) tak bardzo chcialabym już zobaczyc usmiech swojego dziecka:rolleyes2:
Tym razem na pewno się uda[emoji4] musisz być dobrej myśli a z nami mam nadzieję będzie Ci raźniej przez całą ciążę przejść [emoji2]

Ech.. mnie dzisiaj boli brzuch jak na samym początku w terminie @[emoji51] mam nadzieje że to macica się rozciąga nic złego się nie dzieje. Jutro rano chcę jechać do lab zrobić te wszystkie badania co zlecił giń. Nie wiem jak to zrobię bo rano mam takie mdłości dopóki czegoś konkretnego nie zjem że masakra a godzinę mam drogi[emoji50]
Kolejna wizyta do gin- dzisiaj umówiona na 05.09 - długo będę teraz czekać [emoji17]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zajechałam zrobić bete bo kazał mi ginekolog... dziewczyny cały czas rycze jest mi tak przykro. W poprzedniej ciąży miałam krwawienie około 6tyg ale 6tyg i coś chyba 5 dni bylo serduszko a teraz 7tyg2dni i nie ma... lekarz wedlug usg twierdzi ze 6tydzień4dzien jeszcze ten splaszczony pecherzyk..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry