reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Umówiłam się na przyszły tydzień do urologa. W rodzinie są choroby nerek, a ja mam to wysokie ciśnienie całe życie może od nich... sprawdzę. Wizyta u kardiologa 30 października.
A i jeszcze dentysta! Co by kontroli nie przegapic;)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję dziewczyny za słowa wsparcia. Idę na usg za tydzień po raz trzeci ale już z nikłą nadzieją.
Dziwnie się czuje, z jednej strony mam dolegliwości ciążowe a z drugiej... podobno nie ma tam nic :(
Arvena ja wiem, że co ma być to będzie. Mój pusty pęcherzyk i umówiony termin na zabieg łyżeczkowania ma teraz 9 lat i straszne strzela fochy. Dopiero lekarz przy przyjęciu do szpitala "coś " zauważył. "Coś" za dwa tyg zacznie 4 klasę.

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a co uważacie na temat farbowania włosów ?

Z góry przepraszam jak będę zadawała głupie pytania. Ale to moja pierwsza ciąża i trochę się boję wszystkiego Narazie.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W pierwszej ciąży nie robiłam nic. Teraz już rozjasnialam. Robie to co jakieś 2-3 miesiące.wiec pewnie nie zrezygnuje. Ale to chyba co innego.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a co uważacie na temat farbowania włosów ?

Z góry przepraszam jak będę zadawała głupie pytania. Ale to moja pierwsza ciąża i trochę się boję wszystkiego Narazie.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja farbuje normalnie - mniej więcej co 1,5miesiąca. W pierwszej ciąży też farbowałam [emoji4]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom

Dziewczyny właśnie czekam na wizytę! ! Trzymajcie za nas kciuki :yes:
Kciuki zaciśnięte[emoji106]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Cześć Dziewczyny :)
ja zrobiłam test w ubiegły piątek i był pozytywny, w sobotę dla potwierdzenia zrobiłam HCG i wyszło 4166. Dziś zrobiłam ponownie, ale już betę. Trochę dni minęło, ale tak się ogólnie martwię czy wszystko będzie ok, że mam nadzieję wynik nieco mnie uspokoi :) Termin mam wg moich obliczeń i kalkulatorów ok 19.04. Do lekarza idę dopiero za dwa tygodnie, bo chyba moja pani jest na urlopie.
Pozdrowienia!
 
Do góry