reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Ja mam pakiet pzu, ale z pracy wiec niecale 100 za cala rodzine. I wybór prywatnych przychodni jest duży, mam jedna blisko domu, do lux medu musiałabym jezdzic do warszawy.
 
Ja mam pakiet pzu, ale z pracy wiec niecale 100 za cala rodzine. I wybór prywatnych przychodni jest duży, mam jedna blisko domu, do lux medu musiałabym jezdzic do warszawy.
My mamy jeszcze opcje ze zwracaja wydatki na lekarza ktorego nie maja u siebie,a ktorego ja wybieram

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Co to ja czasy ze trzeba podwojnie za sluzbe zdrowia placic[emoji44][emoji44] Co maja zrobic biedne rodziny[emoji54][emoji54]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
My mamy rodzinny za 250zl msc

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
Kurcze to musze się dowiedzieć bo cały czas chodzę do lekarzy prywatnie, bo wkurza mnie państwowa służba zdrowia i po przeliczeniu bardziej mi się opłaca wykupić pakiet nawet dzieckiem do pediatry chodze prywatnie, bo u nas w ośrodku do pediatry chodzą staruszki żeby leki wypisać i raz dziecko raz osoba z kolejki byłam chyba 15sta w kolejce.!!!!

A powiedz mi jeszcze w ciąży masz usg i wszystkie wizyty juz w tym pakiecie?
 
Kurcze to musze się dowiedzieć bo cały czas chodzę do lekarzy prywatnie, bo wkurza mnie państwowa służba zdrowia i po przeliczeniu bardziej mi się opłaca wykupić pakiet nawet dzieckiem do pediatry chodze prywatnie, bo u nas w ośrodku do pediatry chodzą staruszki żeby leki wypisać i raz dziecko raz osoba z kolejki byłam chyba 15sta w kolejce.!!!!

A powiedz mi jeszcze w ciąży masz usg i wszystkie wizyty juz w tym pakiecie?
Wszystko mam oprócz dentysty[emoji23], nawet opcje zwrotu kasy jeśli wybiorę innego lekarza niż oni mają

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
My też mamy z firmy męża,i niby mamy płacić tylko 50 zl, ale coś nie tak policzyli i póki co całość płacimy
Ja mam pakiet pzu, ale z pracy wiec niecale 100 za cala rodzine. I wybór prywatnych przychodni jest duży, mam jedna blisko domu, do lux medu musiałabym jezdzic do warszawy.


synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
reklama
Do góry