reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Tym razem na pewno się uda[emoji4] musisz być dobrej myśli a z nami mam nadzieję będzie Ci raźniej przez całą ciążę przejść [emoji2]

Ech.. mnie dzisiaj boli brzuch jak na samym początku w terminie @[emoji51] mam nadzieje że to macica się rozciąga nic złego się nie dzieje. Jutro rano chcę jechać do lab zrobić te wszystkie badania co zlecił giń. Nie wiem jak to zrobię bo rano mam takie mdłości dopóki czegoś konkretnego nie zjem że masakra a godzinę mam drogi[emoji50]
Kolejna wizyta do gin- dzisiaj umówiona na 05.09 - długo będę teraz czekać [emoji17]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
Tez się budzę z głodem, ledwo oczy otworze ;/ brzuch mnie też boli ale podobno to normalne gorzej jak boli za bardzo to trzeba odpocząć

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zarodek bez echa serduszka i za mały pecherzyk... za tydzień kolejna wizyta małe lekarz nienastawiony optymistycznie
Kto to twój tydzień u mnie lekarz w 6.5 tc nie widział nawet zarodka ,a po 2 dniach na prywatnej wizycie gdzie lekarz miał lepszy sprzęt było i zarodek i serce.Musisz być dobrej mysli.Najlepiej umów się gdzieś prywatnie jeszcze.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hey na chwilke z Pl. Matko -tak mi przykro....Zaneta000 tak jak i Arvena31 nie wszystko stracone dziewczyny nie poddawajcie sie wasze pozytywne myslenie ma ogromne znaczenie-tak jak Roni 21 pisala roznie to bywa nawet jak juz sie wydaje ze jest beznadziejnie. trzymam kciuki:) Zaneta000 a Ty mialas juz niedonoszona ciaze wczesniej? Moze mozna juz w 7ryg jakies inne badanie zrobic? Ufasz temu lekarzowi? A sprzet? Czasem tez i fasolka figla potrafi wykrecic....

Niestety ja w Pl jestem przelotem i na razie mam rece zwiazane wzgledem jakich kolwiek badan....Mysle ze pojde prywatnie po powrocie do Londynu :)

Synek przeszczesliwy ja sie oczywiscie poryczalam na lotnisku i nie moglam go poscic... nawet nie wiedzialam ze az taaaaak przez te 3 tyg.mi go brakowalo...

Z ciazowych newsow...Brzuch mnie boli coraz mniej ;) 5 tyd 1d dzis -apetyt....hmmm ciagle brak chyba nawet schudlam ciut;)piersi nie bola tylko sutki wrazliwe...i oczy takie mam dziwne jakby ze zmeczenia ;)
 
Kto to twój tydzień u mnie lekarz w 6.5 tc nie widział nawet zarodka ,a po 2 dniach na prywatnej wizycie gdzie lekarz miał lepszy sprzęt było i zarodek i serce.Musisz być dobrej mysli.Najlepiej umów się gdzieś prywatnie jeszcze.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
To była prywatna wizyta. Zrobiłam bete mam tylko 2660 a 28.07 miałam 715 minęło 20 dni wiec urosła tylko o nie całe 2000.... smutne
 
Dobry .
Jejku dziewczyny tak mi przykro [emoji17] może jeszcze jest jakaś nadzieja ...

IsabellaSimon też w poniedziałek lecę po moje dziecko [emoji16][emoji16]i na urlopik.
Właściwie urlopuje się już od dziś ...szkoda tylko że wyspać się nie mogę [emoji26]


Dziewczyny jak się robi USG w Polsce w ok 10 tyg od Om ? Normalnie czy dopochwowo ? Nie wiem na co.sie mam.przygotowac ?

Z moich ciążowych dolegliwości ... Piersi nadal nawalaja , brzuch mniej , czasami jak się dużo narobię to się odzywa, nadal nie mogę dospac, apetyt nadal dopisuje a do tego mdłości z odruchem wymiotnym . Nie odrzuciło mnie od niczego ...
W pierwszej ciąży nawet mięsa na obiad nie.moglam zrobić bo tak mi śmierdziało .



Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej,jestem nowa ale od jakiegoś czasu czytam wasze postyMam nerwicę już 2lata ,leki odstawiłam 3mies temu ,jakoś daje radę mam pytanie czy ciężko Wam było zajść w ciążę przy nerwicy ,bo ja właśnie mam zamiar
 
reklama
Do góry