reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Hej,jestem nowa ale od jakiegoś czasu czytam wasze postyMam nerwicę już 2lata ,leki odstawiłam 3mies temu ,jakoś daje radę mam pytanie czy ciężko Wam było zajść w ciążę przy nerwicy ,bo ja właśnie mam zamiar
Wszystko zależy od objawów jakie się ma. Ja też mam nerwice, ale napady np paniki mam ostatnio rzadko. Nie lecze się. Zacznę po porodzie. Mam taki zamiar[emoji6]
Ja zaszłam w 1 cyklu prób.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień Dobry wszystkim.

Żaneta000: bardzo mi przykro [emoji22]

U mnie dzień zaczął się koszmarnie: córcia obudziła się o 5 rano i szaleje, wychodzą jej zęby i cały czas chce na ręce, do tego gryzie mnie po czym tylko się da. Od wczoraj mam mega mdłości z odruchem wymiotnym. A o bólu głowy już nie wspomnę, ale byle do 14, mąż wróci z pracy to trochę pomoże przy Malej [emoji6]

Sent from my SM-J510FN using Forum BabyBoom mobile app
 
Hej,jestem nowa ale od jakiegoś czasu czytam wasze postyMam nerwicę już 2lata ,leki odstawiłam 3mies temu ,jakoś daje radę mam pytanie czy ciężko Wam było zajść w ciążę przy nerwicy ,bo ja właśnie mam zamiar
Też mam. Zaszłam w pierwszym cyklu .
Jest tutaj na forum taki wątek " ciężarówki z nerwica "

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej,jestem nowa ale od jakiegoś czasu czytam wasze postyMam nerwicę już 2lata ,leki odstawiłam 3mies temu ,jakoś daje radę mam pytanie czy ciężko Wam było zajść w ciążę przy nerwicy ,bo ja właśnie mam zamiar
Ja mam nerwicę. Wystarczy, że pomyślę o dziecku i już jestem w ciąży.

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewcxyny a jak sobie radzicie właśnie z maluszkami które są już w domu? Moja córka ma 11 miesięcy. Chodzi już sama ale nie unikne noszenia jej. A dzwiganie w ciaxy raczej nie jest wskazane
 
Dziewcxyny a jak sobie radzicie właśnie z maluszkami które są już w domu? Moja córka ma 11 miesięcy. Chodzi już sama ale nie unikne noszenia jej. A dzwiganie w ciaxy raczej nie jest wskazane
Ja w drugiej ciąży miałam syna siła rzeczy, niestety tak już jest... mamaginekolog pisała kiedys o noszenii, że gdyby naprawdę nie można było nosić w ciąży to gatunek ludzki dawno by wyginal, bo nikt nie miałby więcej niż jedno dziecko

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Dziewcxyny a jak sobie radzicie właśnie z maluszkami które są już w domu? Moja córka ma 11 miesięcy. Chodzi już sama ale nie unikne noszenia jej. A dzwiganie w ciaxy raczej nie jest wskazane
Ja maluszka nie mam ale za miesiąc przyjedzie do mnie siostra z malutka która będzie miała 7 miesięcy, nie widziałam jej od kwietnia na pewno będę chciała się nią nacieszyć :) wszystko w granicach rozsądku, nie unikniesz noszenia jej :)

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry