reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Arvena trzymam kciuki iluz to już lekarzy się pomyliło w takich kwestiach. Trzeba mieć wiarę! Pomodle się o twoje dziecię [emoji258][emoji173]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej, ja przetrzepałam wiele wątków na ten temat, bo sama mam w planach 3 podróże UK-Polska jak bede miedzy 8 a 12 tygodniem i wydaje mi się, ze jak nic się nie dzieje niepokojącego to można lecieć, chociaż niektórzy lekarze odradzają latanie w pierwszym trymestrze.
Ja w 9 tyg jechałam 17 godzin autokarem! Mdłości cała drogę, ale dałam rade! A ż samolotem to o co... O ciśnienie?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Arvena mimo wszystko będę wierzyła w Twoja fasolkę do ostatniej chwili. Pisz co i jak będziemy Cię wspierać najlepiej jak potrafimy.

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Arvena - przykro mi :( może jednak jeszcze będzie dobrze...

Ja dużo latałam w 1 i 2 ciąży, nikt mnie nigdy nie pytał w którym jestem tyg, aż do końca ciąży.
 
A ja mam dziś wizytę. Pierwszy raz zobaczę czy wszystko jest ok. To będzie 5t4d. Myślicie że jest szansa usłyszeć serduszko?
 
Dziękuję dziewczyny za słowa wsparcia. Idę na usg za tydzień po raz trzeci ale już z nikłą nadzieją.
Dziwnie się czuje, z jednej strony mam dolegliwości ciążowe a z drugiej... podobno nie ma tam nic :(
 
Dziękuję dziewczyny za słowa wsparcia. Idę na usg za tydzień po raz trzeci ale już z nikłą nadzieją.
Dziwnie się czuje, z jednej strony mam dolegliwości ciążowe a z drugiej... podobno nie ma tam nic :(
Rybcia 3mamy mocno kciuki za Was! :* dopóki nie ma krwawienia nadzieja jest i trzeba w nią wierzyć :* [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173]



Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry Mamuśki :* ja czuję się różnie jak na razie, rano na pewno głodna :D

Wizytę mam 26.08 na 15.30 do tej godziny to wszystkie włosy wyrwe sobie :D

Aplikacja oszalała u mnie, nic mi nie pokazała ze są nowe posty a teraz wchodzę i 5 stron do nadrobienia tez tak macie?

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam wszystkie kwietniowe mamy. :)
Czytam was już kilka dni i postanowiłam dołączyć - jeżeli można. ;)
Z mężem staraliśmy się o dziecko rok czasu. Zawsze myślałam, że jestem osobą zdrową ale z momentem starań dowiedziałam się o chorobach utrudniających zajście ( wysoka niedoczynność tarczycy, choroba Hashimoto, hiperprolaktynemia ) to już był moment załamania. Ciągłe skoki tsh. Poddałam się.... :( Aż tu nagle, niespodziewanie 07.08. DWIE KRESECZKI. Dwa dni później zaraz byłam na prywatnej wizycie.. Nie wiedziałam czy się cieszyć, płakać ( mówiono mi o częstych poronieniach w tych chorobach ) na usg - pęcherzyk . Nadal jestem pełna obaw.
30.08. - kolejna wizyta.

Termin wg OM mam na 08.04.2018. PIERSZA
Co do objawów mam ogromny ból piersi ...
Kawę pije rano słabą rozpuszczalną.
 
Do góry